CINDERELLA FİLMİ KADROSU BÜYÜYOR

Billy Porter, 2021’de vizyona girecek olan Külkedisi filmi kadrosuna katıldı!

Son dönemlerde kırmızı halı stili ile kendinden söz ettiren Billy Porter, Cinderella filminin kadrosuna katıldı. Bu heyecan verici haberi New Yorker Festivali sırasında açıklayan Porter, “Birkaç film üzerinde çalışıyorum. Camilla Cabello’nun olduğu Cinderella filmindeki iyilik perisini canlandıracağım” dedi. 

E! News’un haberine göre klasik Külkedisi masalını modern bir şekilde yorumlayacak olan yeni film, oldukça keyifli olacak! Frozen yıldızı Idina Menzel’in yeni filmde olacağı söylenirken, Deadline’ın haberine göre Menzel kötü üvey anne karakterini canlandıracak. 

Yapımcılığın James Corden tarafından üstlenildiği filmde Kay Cannon senarist ve yönetmen olarak çalışacak. Klasik peri masalının müzikal versiyonu olarak çekilecek filmde Cabello, Külkedisi karakterine hayat verecek. “Bu, sanki benim için özel olarak yapılan bir şeydi. Asla hayır diyemezdim. Açıkçası bu benim için bir rüya gibi ama aynı zamanda çok ürkütücü” diyen Cabello yeni rolü için heyecanını gizleyemedi. 

1997 versiyonunda Whitney Houston’un canlandırdığı iyilik perisi karakterini 2021 uyarlamasında Billy Porter canlandıracağı haberini öğrenirken, her hafta Cinderella filmi kadrosunun büyüdüğüne şahit oluyoruz! 2021’de vizyona gireceği tahmin edilen film hakkında güncellemeleri öğrenmek için takipte kalın…