COFFEX İSTANBUL KAHVE FUARI BAŞLIYOR

Kahve severler, 4-7 Mayıs tarihleri arasında COFFEX İstanbul'da buluşuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Nisan 2023
COFFEX İSTANBUL KAHVE FUARI BAŞLIYOR

Kahve profesyonelleri ve tutkunlarının her yıl merakla beklediği COFFEX İstanbul Kahve Fuarı 4-7 Mayıs tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan fuar, bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sektör profesyonelleri ve kahve severleri bir araya getiriyor.

COFFEX İstanbul, önceki yıllarda olduğu gibi fuara gelen ziyaretçilerine keyifli anlar ve pek çok etkinlik yaşatacak. Fuarda, uluslararası ve ulusal profesyonel kahve makineleri coffee shop’lar, 3. dalga kahve ve nitelikli kahve temsilcileri, kahve çekirdeği toptancıları ve üretici ülkeler, kavurmacılar, kahve kavurma makineleri, kahve öğütme firmaları, ev tipi kahve ve çay makineleri, geleneksel Türk kahvesi makineleri, kahve makinesi ihracatçı ve ithalatçıları, soğuk demlenmiş kahve ve içecekler, kahve dükkanları, kahve ve kafein yan ve destek ürün markaları, ülkeler, karton bardaklar, ambalajlar, butik çay markaları, çikolata, gurme dondurma ve tasarımcılar yer alacak.
Türkiyenin profesyonel ve kapsamlı kahve endüstrisi organizasyonu COFFEX İstanbul’da katılımcılar ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere duyurabilecek, markaları için B2B görüşmeler sunarken aynı zamanda sektör öncülerinin ilham veren konuşmalarını dinleyebilecek. Çeşitli workshop, konferans ve söyleşi gibi zengin içeriğe ve etkinliklere sahip olan fuar için biletler https://mobilet.com/tr/event/18450/’den alınabilecek.

Festival sponsorları arasında Cafemarkt, Pınar Süt, Makfilter, AVC Ambalaj, Asya Su gibi pek çok güçlü marka bulunurken COFFEX İstanbul Festivali’nin iletişim sponsorluğunu sektörün yenilikçi ajanslarından Flink PR&Digital Works üstlenecek.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.