ÇOLUK ÇOCUK DİZİ OLUYOR!

Çoluk Çocuk ve Notebook dizi oluyor; peçeteleri hazırlayın!

Patti Smith'in Türkçe ‘Çoluk Çocuk' ismiyle çevrilen otobiyografisi ‘Just Kids'in ABD'de bir kanal tarafından dizisi yapılıyor. Çıktığı tarihte Türkiye'de de çok sevilen kitap, Patti Smith ve Robert Mapplethorpe'un ilişkisini anlatıyor. Dizide ise, bu ilişki çok daha derin bir şekilde ele alınacakmış. Üstelik senaryoyu da Patti Smith yazacak!

Başrolleri kim oynayacak?
Ekip henüz dizinin başrollerini kimin oynayacağına dair resmi olarak bir açıklamada bulunmadı. Fakat, kitabın yayınlanmasından birkaç yıl sonra Vanity Fair, Kristen Stewart ve Robert Pattinson'ı; Patti ve Robert kılığında giydirip bir fotoğraf çekimi yapmıştı. Patti Smith de, ‘Düşündüm de bu ikili gerçekten bizi canlandırabilir. Gözlerinde bir şeyler var. Robert biraz utangaç, Kristen'da ise çok özel bir asalet var. Basmakalıp bir güzelliği yok, çok karizmatik bir kız.' demişti. Bu konuşmada akıllara acaba bu ikili dizinin başrolleri olabilir mi sorusunu getirmiyor değil!

‘Notebook'da dizi oluyor!

Notebook da tıpkı Titanik gibi neredeyse herkesin mutlaka izlediği hatta belki bazılarımızın iki-üç defa izlediği klasik aşk filmlerinden biri haline geldi. Çoğumuz Ryan Gosling'e o filmle aşık olduk, Rachel McAdams'ı o filmde kıskandık! O zaman peçeteleri hazırlayın; çünkü Notebook dizi oluyor. Henüz oyuncularla ilgili bir açıklama gelmedi ama Ryan Gosling ve Rachel McAdams'ı tekrar bir arada görsek sizce de şahane olmaz mıydı?

Etİketler