CROWN 4. SEZON HAKKINDA İLK BİLGİLER

Dikkat! Spoiler içerir...

Olivia Colman ile dolu bir sezondan sonra, şimdi sırada ne olduğu hakkında konuşmanın zamanı! Dizinin  heyecanla beklenen yeni sezonuna, yine yeni karakterler katılacak. Gillian Anderson Margaret Thatcher'ı canlandırmasından Prenses Diana'nın ve Claire Foy'un cameosuna kadar, işte the Crown'un 4. sezonu hakkında bildiğimiz her şey:

Ne zaman yayınlanacak?

Birçok prodüksiyon koronavirüs nedeniyle çekimleri durdurup ertelese de Crown'un 4. sezon çekimlerini tam zamanında tamamladığı bildirildi. Entertainment Tonight'a konuşan bir kaynak, 4. sezonun ilk çekimlerinin erkenden tamamlandığını, son çekimlerin de birkaç günlük bir ertelemeyle bitirildiğini söyledi.Umuyoruz ki bu, Crown 4. sezon'un gecikmeyeceği anlamına geliyordur. The Crown’un 4. sezonunun 2020 sonlarına doğru ekrana gelmesi bekleniyor.

Fragman çıktı mı?

Henüz dördüncü sezonun resmi görüntüleri olmasa da, setten bazı fotoğraflar internete sızdırıldı. Sızdırılan fotoğraflar arasında Josh O'Connor ve Emma Corrin, Charles ve Diana'nın 1983'teki Avusturalya turlarını canlandırırkenki görüntüler yer alıyor.