Dişil Enerjiyi Artıran Doğal Taşlar

Yaratıcılığı, sezgiyi, beslenmeyi ve bağlantıyı temsil eden dişil enerjiyi kucaklamak, dengelemek ve güçlendirmek için ihtiyacınız olan taşlar...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Haziran 2024
Dişil Enerjiyi Artıran Doğal Taşlar

Dişil enerji evrensel bir frekanstır ve ruhsal varlığımızın özüdür. Genellikle Gaia, Şakti, Kali ve Yin olarak anılan bu enerji, her birimizin içinde var olan içimizdeki şefkatli ve besleyici, alıcı enerjidir. Dolayısıyla, eğer son zamanlarda kendinizi biraz kaybolmuş ve kopuk hissediyorsanız; bu, kadınlığınızla tekrar temasa geçmeniz gerektiğinin bir işareti olabilir. Ve şifa taşları bu bakımdan iyi yoldaşlar olabilir.İlahi dişil enerjiniz aktif ve güçlüyken, hayat doludur. İlham alır, kolayca bir amaç bulur, rehberlik edildiğinizi hisseder ve umutlu olursunuz, çevrenizdekilerle bağlantı kurmak sizin için kolay olur. Ne yazık ki, travma ve acı veren fiziksel ve duygusal deneyimler, ilahi dişil enerjiden kopmamıza neden olabilir. Yin enerjisi güvenli olmayan bir enerji gibi hissedilmeye başlar ve neredeyse bize yabancı hale gelir.

Dişil enerjiyi kucaklamak, güçlü bir kendini keşfetme ve güçlendirme yolculuğudur. Dişil enerjiye yönelik taşlar bu yolda değerli yoldaşlar olabilir; içsel gücünüzü ve bilgeliğinizi destekler, yönlendirir ve güçlendirir. Sizinle rezonansa giren taşları seçmeyi, onları düzenli olarak temizlemeyi ve niyet ederek kullanmayı unutmayın. Bu taşlarla bağlantı kurduğunuzda dişil enerjinizin potansiyelini açığa çıkaracak, daha uyumlu ve güçlü bir yaşam yaratacaksınız.


Dişil Enerji İçin Doğru Taşları Seçmek

Dişil enerji için taş seçmenin en iyi yolu sezginizi takip etmektir. Her taşın kendine özgü bir enerjisi vardır ve mevcut ihtiyaçlarınıza ve arzularınıza uygun olanlara çekileceksiniz. Dişil enerji için taş seçerken şu faktörleri göz önünde bulundurun:

• Renk: Taşların renkleri, enerjilerinin güçlü bir göstergesi olabilir. Örneğin, pembe sevgi ve şefkatle, mor ise ruhsallık ve sezgiyle ilişkilendirilir.

• Çakra: Vücuttaki her çakra farklı nitelikler ve duygularla ilişkilidir. Dengelemek istediğiniz çakralara uygun dişil enerji taşlarını seçebilirsiniz.

• Niyet: Dişil enerji için bir taş seçerken niyetinizi belirleyin. Bu taşla çalışarak neyi başarmayı umuyorsunuz?


Bazı taşların, içerdikleri enerjilerle dişil (feminen) enerjiyi kucaklamaya, dengelemeye ve güçlendirmeye yardımcı olduğu biliniyor. Sezgilerinizi geliştirmek, öz sevginizi geliştirmek veya ilahi kadınsı özünüzü kucaklamak istiyorsanız, bu doğal taşlar sizi yolunuzda desteklemek için buradalar.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.