DÜNYANIN EN PRESTİJLİ AT YARIŞLARI ROYAL ASCOT GERÇEKLEŞTİ!

Longines, İngilitere’nin Ascot kentinde her yıl gerçekleşen Royal Ascot at yarışlarının, bu yılda resmi zaman tutuculuğunu ve sponsorluğunu üstlendi.

Dünyanın en presijli at yarışlarından biri olarak tanınan Royal Ascot, yarışların yanı sıra markanın “Zarafet Bir Tavırdır” mottosu ile özdeşleşen şık ve zarif ambiyansı ile de tanınıyor.

Etkinliğin resmi zaman tutucusu ve sponsoru olan Longines, Royal Ascot at yarışları aracılığı ile ayrıca Longines DolceVita koleksiyonunu tanıttı. Zarif tasarımı ile öne çıkan bu model geometrik çizgileri ve pırlanta detaylarını da bir araya getiriyor. 

Royal Ascott atçılık dünyasının en çok dikkat çeken etkinliği olmasının dışında ayrıca moda dünyasında da adından söz ettiriyor. Alexander McQueen ve Stella McCartney gibi uluslararası platformlarda en çok tanınan tasarımcıların da katıldığı etkinliğin resmi zaman tutucusunun Longines olması markanın sadece saat konusunda uzman olmadığını, aynı zamanda moda ve tasarım dünyasına da yakın olduğunu gösterir nitelikte. Ayrıca Zeynep Kartal, Royal Ascot’un  moda kurulu başkanı olan ilk Türk isim oldu.


Etİketler