DYSON'DAN ANNELERE ÖZEL HEDİYELER

Dyson, teknoloji ve sağlığı bir araya getirdiği hediye alternatifleriyle annelerin kalbini fethediyor.

Anneler Günü için geri sayım başladı. Dyson, teknoloji ve sağlığı bir araya getirdiği Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, Dyson Airwrap™ saç şekillendirici ve Dyson V11™ kablosuz süpürge hediye alternatifleriyle annelerin kalbini fethediyor.


Dyson, sadece bu döneme özel Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi Anneler Günü hediyeli seti sunuyor. Şık Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesine, nemli ve kuru saça uygun düğüm çözücü tarak ve şekillendirici açma fırçası eşlik ediyor.

Dyson mühendisleri, 150 derecenin üzerindeki aşırı ısının saçın yapısında geri dönüşü olmayan değişiklikler yarattığını, saçın güçsüzleşerek kırıldığını, sağlıksız ve mat görünmesine neden olduğunu keşfetti. Dyson Airwrap™ saç şekillendirici ve Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi saçı bu yüksek ısı zararından koruyor.


Dyson Airwrap™ saç şekillendirici; kuaföre gitmeye gerek kalmadan saçta hacimli bukleler ve doğal dalgalar yaratırken, saçları ısı hasarına karşı koruyor. Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi saçları hızlı bir şekilde kurutuyor ve yüksek ısı koruması teknolojisi sayesinde saçın doğal parlaklığını ortaya çıkarıyor.

Dyson Airwrap™ saç şekillendirici, Coanda etkisi adı verilen bir aerodinamik olguyu kullanarak havayı ısı ile birleştiriyor ve kadınlara saçlarını yüksek ısı zararından koruyarak şekillendirme imkanı sağlıyor. Standart saç kurutma makineleri çok ısınabiliyorken, Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi yüksek ısı korumasıyla bu ısı zararını önlüyor, saçın doğal parlaklığını koruyor ve elektriklenmesini engelliyor.
Ev bakım teknolojisini geleceğe taşıyan Dyson, annelerin önceliği olan yaşam alanlarının temizliği ve sağlıklı bir hayat konularında, annelerin huzurla kullanabilecekleri ve evlerinin sağlığını koruyabilecekleri akıllı ev teknolojileri sunuyor.


Dyson’ın yeni V11™ kablosuz süpürgesi, sağlıklı bir yaşam alanı yaratmak için toz, alerjen ve bakterileri yok ediyor. Ürün, derinlemesine bir temizlik için güç ve çalıştırma süresini akıllı bir şekilde optimize ediyor ve yeni LCD ekranında gerçek zamanlı performansını gösteriyor. Dönebilen başlığını otomatik modda kullanırken, V11 emiş gücünü zemin tipine göre ayarlıyor ve batarya ömründen en iyi şekilde faydalanılmasını sağlıyor.


Meydan Mall'da ürün deneyimleme alanını bulunan Dyson, ayrıca Anneler Günü'ne özel olarak Zorlu Center, Cevahir AVM, Akasya Acıbadem ve İstinyePark’ta kurulan özel alanlarında son teknolojiye sahip ürünlerini keşfetmek için herkesi davet ediyor.