ELLE EKİM SAYISININ KAPAK KIZI AYÇA AYŞİN TURAN!

Z jenerasyonuyla ciddi bir şekilde iletişime geçtiğimiz ve bizce uzun zamandır yaptığımız en sıra dışı sayı olan ELLE Ekim sayısı kapağında Ayça Ayşin Turan ile karşınızda!

İlk defa ELLE Türkiye’nin kapağına konuk olduğu bu çekimle içindeki enerjik ve neşeli kadını azad ettiğine şüphe yok. Bunda çekim boyunca kıyafetlerini taşıdığı, sokak stilinin en şık temsilcilerinden Les Benjamins'in özgür ruhunun, markanın rahat, renkli ve sportif parçalarının etkisi olduğu apaçık. Ayça’nın hikayesini okudukça, çok yönlülüğünü takdir edeceğinize eminiz.

Pokemon ve pek çok anime karakterle büyüyen Z kuşağına bir gönderme yaptığımız bu “oyuncaklı” çekim, Ekim sayısının bütününe işaret ediyor. Peki hepsi bu kadar mı? Tabii ki değil! 

Her biri meslek sahibi, milyonlarca takipçisi olan dokuz genç yetenek, 23 yaşındaki Fransız tasarımcı Charles de Vilmorin’in şaşaalı dünyası, Sarah Paulson, Cynthia Nixon, Jude Law, Sharon Stone ve Dua Lipa ile Zoom röportajları ve daha fazlası, MAN eki ile birlikte ELLE Ekim sayısında...