ELLE POP UP! VOL: 2

ELLE Pop Up!'ın ikinci sayısının kapak kızı Alina Boz!

İkinci sayımızın kapağında, bu defa karşımıza Netflix dizisi Aşk 101’le çıkan genç oyuncu Alina Boz var. Tekrar gibi olmasın ama öyle, bu muhteşem kareler yine sıra dışı/mesafeli bir çekimin sonucu. Fotoğrafçı Onur Dağ, Zeynep Üner ve FaceTime üzerinden styling’de Oğuz Erel, Alina Boz ile Kilyos plajında, bizleri 90’lara ışınlamak için buluştu. Tekrar tatillere çıkacağımızı, hayaller kuracağımızı ve bunu en şık halimizle yapabileceğimizi hatırlatmak için...

“Yeni normal”de, pandemi sonrası hepimizi ne bekliyor? Vol: 2 olarak, ilk sayıda başlattığımız dosyanın devamını okuyun. Çok sevdiğimiz ama büyüdükçe ihmal ettiğimiz bisiklet yeni en iyi arkadaşımız! 12 sayfada paylaştığımız nefis kareler ikna olmanız için yeterli olur. Tatil planlarına bu sezon geç başladık ama bu fikirden hiç vazgeçmedik, eski ikonik albümlere bakıp bakıp iç geçirdik. Hepsi bize hayat verdi, sizlere de iyi gelmesi için sayfa sayfa çalıştık. Bu tatil meselesini biraz tiye de almış olabiliriz, editörlerimiz sınır tanımadı, dünyanın dört bir yanına hem de favori celebrity’leriyle gitti! Gör de inanma:) Trend, moda, güzellik, röportajlar, ilham veren konular, hepsi ELLE Pop Up! 2’de, tamı tamına 100 sayfanın içinde bir yerlerde. 

Devamı 15 gün sonra ama önce ELLE Pop Up! no 2’yi https://www.elle.com.tr/emag adresini tıklayarak okuyabilirsiniz. 

ELLE Pop Up! sayı 2’de çıtayı daha da yükselttik. Yaz sezonunun nihayet başladığını 100 sayfalık tatil, güneş ve hayallerle kutluyoruz. Bize katılır mısınız?

Fotoğraf: Onur Dağ
Moda editörü: Oğuz Erel