ELLE TÜRKİYE HAZİRAN SAYISI ÇIKTI!

Melekler şehri Los Angeles’ta yaptığımız özel bir çekimle kapağında #EbruŞallı'nın olduğu Haziran sayımız raflarda yerini aldı!

"Hem bol güneşli yaz günleri, hem de bu güzel mevsim için yaratılan ilham verici moda evreni biz ELLE kadınlarına hayatla yeniden bağ kurma fırsatı sunuyor. Ruhunuza moral verecek gardıroplar yaratmak için fazla oyalanmayın derim. Floral referanslı tasarımlar ve okyanusların altından çıkagelen deniz canlıları sizi mutlu etmek için hazır bekliyorlar. Sahildeki masa, verandadaki sedir ve parfümünüzün üst notalarındaki portakal çiçeği esansı ile birlikte elbette." Edito'dan... 


ELLE Türkiye Haziran sayısından... 

MODA OKYANUSU: Birbirinden etkileyici deniz canlıları bu sezon podyuma sızdı. 

 LOKAL YAZ: Tanışmanız gereken yerli mayo ve bikini markalarını gururla sunarız!

EKOLOJİK HAZLAR: Sürdürülebilir bakım ürünleri, doğaya zarar vermeden üretilen kıyafetler ve kentte çevre bilinciyle yaşamanın tüyoları.

BİR BAŞKA URLA: Saffet Emre Tonguç ELLE Türkiye’ye özel popüler Ege rotasını kaleme aldı. 

TÜRK TASARIMCILARLA SEZONA BAKIŞ: Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarının İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonları arasında gezintiyte çıktık.

Yaz modasına dair tüm ipuçlarını ve farklı plaj stillerini bulacağınız ELLE Türkiye Haziran sayısını tüm bayiilerden ve online platformlardan ve dergiburda.com'dan satın alabilirsiniz.

Etİketler