ELLE WINTER WEEKEND PRIME 2016

ELLE Winter Weekend Prime 2016'dan detaylar, haberimizde.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Aralık 2016
ELLE WINTER WEEKEND PRIME 2016 Elle Arşiv
ELLE Türkiye’nin bu yıl 11.sini düzenlediği ELLE Weekend, 2016 yılına bembeyaz karlar üzerinde veda etti. TV, moda, sanat, cemiyet ve basından çok özel isimlerin davetli olduğu Turk Telekom Prime sponsorluğunda, 9-11 Aralık tarihlerinde gerçekleşen etkinliğe ELLE Yayın Direktörü Işın Görmüş ile birlikte Sway Hotel Pazarlama Direktörü Berke Dikmen ev sahipliği yaptı.

9 Aralık Cuma günü Pegasus Havayolları ile Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinden Erzurum’a, Sway Hotel’e ulaşan konuklar, eğlence dolu üç gün boyunca Dj Tarık Koray, Dj Funky C ve Dj Hakan Kabil ve perküsyon satançısı Tai’nin müzikleriyle eğlendi. Cuma Diesel sponsorluğunda gerçekleşen akşam üzeri partisiyle start alan etkinlikte, konuklar Dj Funky C’nin müzikleriyle eğlendi. Diesel Happy Hour’un ardından da, Sway Hotel’in yoğun ışıklarla aydınlatılmış pistinde kayak ve snowboard keyfine devam ettiler.

Cumartesi, dünyanın en etkili tıraş makinesi ‘Braun Series 9’ ev sahipliğinde birçok ünlü simanın da katıldığı “Shave the Path” etkinliği yer aldı. Sezonunun ilk karını karşılayan konuklar, kar ve kayağın tadını çıkararak eğlenceli bir hafta sonu geçirirken; Braun’un Yeni 9 Serisini tanıma fırsatı yakaladı. Bu H-hareketli günü akşamsa, Turk Telekom Prime sponsorluğundaki akşam üzeri partisi izledi. Dj Hakan Kabil ile birlikte, perküsyon sanatçısı Tai’nin harika performası herkese eğlence dolu anlar yaşattı.

Etkinlik boyunca konuklar Nissan X-Trail araçlarla hem test sürüşü yaptı, hem de Erzurum’un tarihi mekanlarını gezme fırsatı yakaladılar. Sway Hotel’in lezzetli brunch menüsüyle başlayan Pazar günüyse, Türkiye’nin en iyi kayak pistinin keyfini çıkardılar.

ELLE Weekend’e Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, Ece Vahapoğlu, Ayşe Tolga, Deniz Baysal, Yağmur Tanrısevsin, Gizem Denizci, Alper Saldıran, Dila Tarkan, Oben Budak, Arzu Kaprol, Pervin-Mehmet Ersoy gibi televizyon, moda ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.