EMILY IN PARIS 4. SEZON HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ

Dördüncü sezonda neler olacak?

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 03 Ocak 2023
EMILY IN PARIS 4. SEZON HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ Netflix

Netflix’in nefret ve sevgi arasında gidip gelerek izlenilen ‘Emily in Paris’ serisi geçtiğimiz haftalarda 3. Sezonu ile ekranlarımızdaydı. Lily Collins’in canlandırdığı pazarlama uzmanı Emily’nin iki patron ve iki aşk arasında gidip geldiği üçüncü sezon büyük bir sürpriz ile sona erdi. Bu da demek oluyor ki Emily’nin muhteşem kıyafetlerini ve maceralarını bir sezon daha göreceğiz. Aşağıda 4. Sezon hakkında bildiğimiz her şeyi görebilirsiniz…

4. SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI MI?

Emily in Paris'in dördüncü sezonu aslında iki sene önce doğrulanmıştı. Netflix, Ocak 2021’de dizinin üçüncü ve dördüncü sezonlarının olacağını doğrulamış ve Collins de 2. Sezon prömiyerinde söylentileri kesin bir şekilde onaylamıştı. 


Variety’nin haberine göre geçtiğimiz sene üçüncü ve dördüncü sezon çekimleri peş peşe Fransa’da gerçekleşti. Bu nedenle dördüncü sezonun çok daha kısa bir süre içinde ekranlarda olmasını bekleyebilirsiniz. 4. Sezonu en geç Aralık 2023’te izleyeceğiz. 

KADRODA KİMLER OLACAK?

Netflix henüz dördüncü sezon kadrosunu doğrulamasa da, serinin olmazsa olmaz isimlerini yeniden ekranlarda göreceğiz. Bu isimler arasında Collins (Emily), Ashley Park (Mindy), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie), Samuel Arnold (Julien) ve Bruno Gouery (Luc) var. Lucien Laviscount’un canlandırdığı Alfie karakterine gelecek olursak, haberlere göre dizide Emily’nin İngiliz sevgilisini canlandıran Laviscount, dördüncü sezonda ekranlara geri dönecek. TV Guide’a konuşan şovun yapımcısı Darren Star, “4. Sezon daha çok karmaşık ilişkilerde gezinmekle ilgili olacak; kişisel ilişkiler ve iş ilişkileri ve bunların birbirleriyle nasıl çatıştığı...Emily, Alfie, Gabriel ve Camille ile çalışmaya devam edeceğiz. Bu iş ilişkileri gerçekten duygusal çatışmalarla dolu olacak” demişti. 

Dördüncü sezonda görmeyeceğimizi düşündüğümüz bir isim ise Madeline karakterini canlandıran Kate Walsh. Madeline, üçüncü sezonun sonunda Paris ofisini kapatıp Chicago’ya dönme kararı almıştı. 

DÖRDÜNCÜ SEZON KONUSU NE OLACAK?

Üçüncü sezonun sonunda Camille ve Gabriel düğün sırasında ayrılmış, Emily ve Alfie ise Camille'in itirafından sonra ayrılmış ve Camille'in hamile olduğu ortaya çıkmıştı…  Entertainment Tonight'a hamileliğin, Gabriel ve Emily'nin nihayet birbirlerine karşı olan hislerine göre hareket etmeleri durumunda ciddi bir komplikasyon olacağını söyleyen Star, yine de Camille'in yakın zamanda doğum yaptığını görmemizin pek olası olmadığını da söyledi. "3. sezonda bir aile kurmanın Gabriel’in büyük bir hayali olduğunu açıkça görmüştük. O bir baba olmak istiyor ve bence babalık fikri konusunda heyecanlı. Ama bildiğiniz gibi şovumuz o kadar hızlı ilerlemiyor” diyen Star, "Bir sezon gerçekten birkaç ayı kapsıyor... Üç sezon geçirdik ve belki de sadece altı aylık bir zaman geçti, bu yüzden 4. sezonda gerçekten bir bebek göreceğimizden emin değilim. Ama bence bu bebeğin geleceğiyle uğraşmak zorunda kalacağız” diye ekledi. 

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.