ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR SERUM'UN 40. YILINA ÖZEL KUTLAMA

Estée Lauder, ikonik 'Advanced Night Repair Serum'un 40. yılını Tuvana Büyükçınar’ın 7 benzersiz tasarımı ile kutladı!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Ekim 2022
ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR SERUM'UN 40. YILINA ÖZEL KUTLAMA

1946 yılındaki kuruluşundan bu yana teknolojik açıdan gelişmiş, yenilikçi bir duruşa sahip Estée Lauder ikonik Advanced Night Repair’in 40. Yılını Tuvana Büyükçınar’ın etkileyici tasarım dünyasıyla bir araya gelen bir sergi ile kutladı. Estée Lauder’in 7 ilkesini yansıtmak üzere yaratılan 7 harika tasarımı Kanyon’da gösterime sunan marka ve Tuvana Büyükçınar, İstanbul’un keyifli yaşam merkezi Kanyon’da bu özel serginin açılışını gerçekleştirdi. Markanın Türkiye Pazarlama Müdürü Papatya Karadede ve tasarımcı Tuvana Büyükçınar’ın konuşmaları ile başlayan açılışta ziyaretçiler favori serumlarının 1,80 metre boyundaki tasarımlarını inceleme fırsatı buldu. Advanced Night Repair Haftası’nı da taçlandıran ve serumun 40. Yılının kutlandığı bu özel etkinliğe ise İrem Helvacıoğlu, Cansu Tosun, Ebru Akel, Zeynep Tuğçe Bayat, Aslı Şen, Yonca Ebuzziya, Alara Koçibey, Fatoş Mildon gibi isimler katıldı.Estée Lauder Companies Türkiye Genel Müdürü İpek Ersavaş

Estée Lauder x TUVANAM 
Estée Lauder’in ikonik Advanced Night Repair serumu, Tuvana Büyükçınar’ın etkileyici tasarım dünyası ile birleşti. 7 Mucizevi etkiye sahip ikonik serumun küçük kahverengi şişesi, Tuvana Büyükçınar’ın yaratıcı bakış açısı ile Estée Lauder’in 7 ilkesini yansıtmak üzere yeniden tasarlandı.


Tuvana Büyükçınar, Estée Lauder Türkiye Pazarlama Müdürü Papatya Karadede

Bugün dünya çapında bir üne sahip serum ve ikonik şişesi Sürdürülebilirlik, İnovasyon, Bilim ve Teknoloji, Çeşitlilik, Meme Kanseri Farkındalığı, Kendine Güven ve Zamansızlık kavramları altında 7 farklı kimliğe bürünüyor. Kurucusu Bayan Estée Lauder'den ilham alarak, tutku ile ilerleyen marka, Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarından Tuvana Büyükçınar ile bir araya gelerek, Bayan Estée Lauder’in kurduğu bu değerleri yaşatma arzusu ile ikonik Advanced Night Repair’in 40. Yılını 7 efsanevi tasarım ile kutladı.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.