Four Seasons Hotels Istanbul'da Annelere Özel Deneyimler

Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus, Anneler Günü için lezzet ve sürprizlerle dolu unutulmayacak bir gün hazırlıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Mayıs 2024
Four Seasons Hotels Istanbul'da Annelere Özel Deneyimler

Four Seasons Hotels Istanbul, Anneler Günü için lezzet ve sürprizlerle dolu unutulmayacak bir gün hazırlıyor. Tarihi Yarımada’nın simge oteli Four Seasons Hotel Sultanahmet, benzersiz avlusunda zengin kahvaltısıyla anneleri misafir ederken, özel dekoru ve renkli büfeleriyle Four Seasons Hotel Bosphorus bahar tadında bir brunch sunuyor.
FOUR SEASONS HOTEL ISTANBUL AT SULTANAHMET

Four Seasons Hotel Sultanahmet’in çiçekler ve kuş sesleriyle bezeli eşsiz avlusunda yer alan Avlu Restaurant, zengin kahvaltı büfesi ile yine özel bir Anneler Günü’ne ev sahipliği yapıyor. Samimi ve keyifli bir atmosferde sevdikleriyle bir arada olmak isteyen misafirlere farklı bir deneyim sunuluyor.

Türk kahvaltısının vazgeçilmezlerinden oluşan geniş seçeneklerin de yer aldığı özel kahvaltı menüsü damaklarda iz bırakmaya aday. Misafirler bu anlamlı günün güzelliğini yaşarken, anneleri sürpriz hediyeler bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için +90 212 402 30 00
Instagram Hesapları: @fssultanahmet @avlusultanahmetFOUR SEASONS HOTEL ISTANBUL AT THE BOSPHORUS

Four Seasons Hotel Bosphorus, Boğaz’ın benzersiz manzarasına karşı konumlanan terasında zengin ve lezzetli brunch büfeleriyle anneleri misafir ediyor. Uninvited Jazz Band canlı performansı eşliğinde servis edilen brunch’ta deniz ürünü tutkunları için hazırlanan sushi ve istiridye büfesi de lezzet şöleni yaşatıyor. Döner istasyonu, çağ kebabı ve barbekü alternatiflerinin olduğu birçok lezzet de geleneksel tatları seven misafirlerle buluşuyor. Tatlı büfesi ise gerek lezzetleri gerekse görselliği ile Anneler Günü Brunch’ını unutulmaz kılıyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için +90 212 381 40 00
Instagram Hesapları: @fsbosphorus @aquabosphorus

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.