FOUR SEASONS LEZZETİ DİLEDİĞİNİZ HER YERDE

Siz mekana karar verin, bırakın gerisini Four Seasons Catering ekibi halletsin

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Şubat 2015
FOUR SEASONS LEZZETİ DİLEDİĞİNİZ HER YERDE
Unutulmaz bir davet vermek büyük iş gerçekten de. Düşüneceğiniz bir sürü detay var. İster düğün olsun, ister bir arkadaş daveti ya da önemli bir iş toplantısı... Aslında pek de yorulmadan herşeyin dört dörtlük olması mümkün.

Four Seasons Catering, bir davette ikram edilecek menüden fazlasını sunuyor. Ekipmandan çiçeklere kadar her detayla ilgilenen profesyonel ekip, tercih edilen tüm mekanlarda sizin için Four Seasons ayrıcalığını yaşatmaya hazır...

İstanbul'un Sultanahmet ve Boğaz gibi en büyüleyici noktalarında konumlanmış Four Seasons, otellerinde gerçekleştirdiği ayrıcalıklı servis anlayışını, büyük bir özenle misafirlerinize de sunmanızı sağlıyor. Four Seasons Catering ekibi, evde ağırlayacağınız on kişilik arkadaş grubundan teknede çıkacağınız romantik iki kişilik yemeğe, hatta süpriz bir evlenme teklifinin akabinde düğüne, bin kişilik lansman toplantısından ıssız bir adada yapılacak özel bir davete kadar hayal edilen her organizasyonu istediğiniz biçimde gerçekleştiriyor. Tüm detaylarıyla Four Seasons Catering ekibinin ilgilendiği organizasyonunuz sırasında misafir gibi hissetmenin keyfine varabilir ve aynı zamanda konuklarız için unutulmaz bir davete imza atarak, harika bir ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz!

“Four Seasons Catering” hizmeti hakkındaki tüm detaylara ulaşmak için: (0212) 381 40 00

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.