GAME OF THRONES’UN FİNAL SEZONUNA İLK BAKIŞ

Dizinin 8. sezonundan fotoğraflar yayınlandı!

Game of Thrones dizisinin final sezonu 14 Nisan, Pazar günü yayınlanacak. Heyecan gün geçtikçe artarken, dizinin prodüksiyon şirketi HBO, 8. sezondan fotoğraflar paylaştı! Son sezon için 14 fotoğraf paylaşan HBO, Game of Thrones hayranlarını sevindirdi. 

Önceki sezonun finalinden sonra orijinal oyunculardan çok azının kaldığı 8. sezonda; Jon Snow, Daenerys Targaryen, Bran Stark, Sansa Stark, Arya Stark, Cersei Lannister, Jaime Lannister, Tyrion Lannister, Brienne of Tarth, Davos Seaworth, Varys, Jorah Mormont, ve Samwell Tarly’i göreceksiniz.

Ocak ayında yeni sezonları için sadece kısa bir teaser yayınlayan Game of Thrones, dizinin hayranlarının kafasında cevaplanamayan bir sürü soru yaratmıştı. Daenerys’in (Emilia Clarke), Ser Jorah (Iain Glen) ve Jon Snow (Kit Harington) ile Winterfell’e geldiğini gösteren teaserda, Sansa Stark (Sophie Turner) üçlüyü, “Winterfell sizindir,” diyerek karşılamıştı. Videodan Sansa ile bir gerilimi yaşanacağı anlaşılırken, final sezonunun nasıl olacağı hakkında bie sürü teori üretilmişti. Neler olacağı konusunda henüz bir fikrimiz olmasa da bu fotoğraflar ile çok daha fazla teori üretileceğine eminiz! Game of Thrones’un 8. sezon resimlerini fotogaleride görebilirsiniz…