GARAGE ORGANICS'İN İLK BEBEK VE ÇOCUK ÜRÜNÜ: BABY WASH

Garage Organics Baby Wash ile bebeğinize organik bakım...

Garage Organics’in tüm ürünleri gibi sadece organik tarım sertifikalı bitkilerden, Avrupa’nın en prestijli ürün sertifikası Cosmos Organic onaylı olarak üretilen Baby Wash, bebeğinizin hassas cildine ve saçlarına uygun olarak tasarlanmış. Saç derisinden konak, egzama, kaşıntı, kızarıklık gibi sorunlarla savaşarak, cildi rahatlatıyor.


Yüksek oranda E vitamini içeren Hindistan cevizi yağı ile cildi ve saçları besleyerek cilt bariyerini güçlendiriyor. Hassasiyet oluşumu ile savaşır. Papatya yağı ile ciltte ve saç derisinde konak, egzama, enflamasyon, alerji iritasyonları ve pişiklerin giderilmesine yardımcı oluyor. Hamile ve bebeklerde uyku problemlerinde doğal bir destek olarak tercih edilen mandalina yağı ile cildi ve duyuları rahatlatır, gerginliğin giderilmesine yardımcı oluyor. 

Garage Organics Baby Wash şampuanlar otizmli çocuklara umut oluyor.

Avrupa’nın en saygın organik sertifikası Cosmos Organic tarafından onaylanan Garage Organics Baby Wash saç ve vücut şampuanı aynı zamanda Tohum Otizm Vakfı’ndaki otizmli çocuklara da umut oluyor. Üzerinde markanın kurucularından ünlü kuaför Ahmet Çoban’ın oğlu Kaan Ali Çoban’ın bir çizimi bulunan şişesi ve yine aynı çizim ile renklenen kendine özel kese ambalajı ile satışa sunulan Baby Wash’ı garageorganics.com, Garage Hair Repair Studio Şubeleri, Beymen Mağazaları ve diğer saygın online alışveriş platformlarından satın alabilirsiniz.