GOOGLE SAFARİYİ EVE TAŞIYOR!

Salonunuzda bir kaplan görmek ister misiniz?

Güney Afrika’da Safari’ye gitme hayallerimizin gerçekleşmesi şu sıralar pek mümkün değil… Ulusal parkları ziyaret edip hayvanları en doğal ortamlarında görme planlarımızı biraz ertelemek zorundayız. Ancak hayallerinizi sanal olarak yaşayabileceğiniz bir yöntem var! Safari macerasını eve taşıyan Google, 3D özelliği ile hayvanları vahşi doğalarında izlemenizi sağlıyor. 

Google’ın 3 Boyut özelliği ile dilediğiniz bir hayvanı aratarak ‘3 Boyutlu Görüntüle’ seçeneğine tıklayın. Sonuç, salonunuzun ortasında artırılmış gerçeklik özelliğinde bir aslan veya leopar! Evde kocaman bir kaplan beslemeniz mümkün olmayabilir… Ama Google, dilediğiniz tüm hayvanları evinizin konforuna taşıyor. Aslında geçtiğimiz sene çıkarılan 3D görüntüleme özelliği, sosyal izolasyon sürecinin uzaması ile çok daha fazla popüler hale geldi.


Pandalar, aslanlar, timsahlar, kaplanlar ve çok daha fazlasını görebileceğiniz Google özelliği çocuklarınızı eğlendirmek için muhteşem bir opsiyon. Tamam… İtiraf ediyoruz. Bu uygulama içimizdeki çocuğu çılgına döndürdü! Bu artırılmış gerçeklik safari macerasını çocuklara bırakabileceğimizi düşünmüyoruz…