INSTAGRAM'DA GÖRSEL MENTAL TERAPİ

Bu fotoğraflar ile zihninizdeki tüm negatif düşünceleri ortadan kaldırın…

Hafif bir roman okumak, yeni bir meditasyon uygulaması bulmak veya her zaman sizi güldüren bir komedi serisine geri dönmek… Zihninizin mola vermesini sağlamak ve mental sağlığınıza önem vermek daha önce hiç bu kadar gerekli olmamıştı! Pandemi çok ciddi ve evde kalarak sağlık çalışanlarına destek olmak çok önemli ancak karantina süresince veya evden çalışırken ara sıra mental sağlığınızı da düşünmelisiniz. 

Sosyal izolasyon süresi beklediğimizden uzun sürerken, önümüzdeki belirsizlikler sizi inanılmaz endişeye ve strese sokabilir. Sosyal medyada sıkla gördüğümüz sabun kesme gibi zihin rahatlatıcı videolar, beyninizi stresten arındırabiliyor. Adeta bir meditasyon etkisi yaratan bu videolar ve fotoğraflar, sadece görseli düşünmenizi sağlayarak, zihninize bir mola verdiriyor. 

Sıcak suyunuzu ısıtın, bitki çayınızı hazırlayın, yorganınızın altına yerleşin ve bu güzellik fotoğrafları ile zihninizi rahatlatın! Instagram’da ünlü fotoğrafları ve sokak stillerinin yanı sıra bu harika makyaj ve cilt bakımı görseller de var. Gün içinde sosyal medya gezintinizin bir kısmını bu harika görsellere ayırabilirsiniz. 

‘PSYCHEDELIC’ OJE VIDEOSU

AKICI SAÇLAR

GÖKKUŞAĞI ETKİSİ

HIGHLIGHTER SONSUZLUĞU

RAHATLATICI SAÇ TARAMASI

TATLI RÜYALAR

DALGALAR


RENK DEĞİŞTİREN YÜZ MASKESİ


BLEACH ZAMANI


KUSURSUZ RUJ


DİSKO DUDAKLAR


PASTEL AŞKI


ÇİÇEKLİ GÜZELLİK


SİM BANYOSU


DALGA AYNASI


EYELINER PARTİSİ
Etİketler