HAUTE COUTURE TASARIMCISI MEHMET KORKMAZ’A ULUSLARARASI ÖDÜL

Haute Couture tasarımcısı Mehmet Korkmaz Türk Moda sektörünü gururlandırdı.

Haute Couture tasarımcısı Mehmet Korkmaz, ilk defa verilen “Avrupa Kalite Araştırma Başarı Ödülü” ile Türk moda sektörünü gururlandırdı.

Avrupa Kalite Araştırmaları Derneği tarafından yürütülen ESQR'nin 2021 Kalite Başarıları Ödülü, kalite yönetimindeki başarıları onaylamak ve geliştirmek için olağanüstü bağlılık, destek ve çaba gösteren kuruluşları, şirketleri, kamu idarelerini ve bireyleri tanıyor.

Kalite Başarıları Ödülleri 2021 sunum töreni, 11 Aralık 2021 Cumartesi günü Dusit Thani Dubai otelinde gerçekleşti. Hizmetlerinde/ürünlerinde öne çıkan ve yeniliklerle kalitenin sınırlarını zorlamaya devam eden önde gelen şirketler, kamu idareleri ve kuruluşlar, uluslararası iş dünyası nezdinde yoğun çalışmaları ve kaliteye bağlılıkları nedeniyle 2021 Kalite Başarı Ödülleri'ni aldı.

ESQR'nin Kalite Başarıları Ödülleri programı, iş liderlerinin şirketlerinde ve kuruluşlarında uyguladığı girişimleri ve stratejileri kapsamlı bir şekilde inceliyor; istisnai ve yetenekli işverenlerin ve çalışanların çabalarını tanıyor ve sürekli ilerleme için motivasyon sağlıyor.ESQR'nin Kalite Başarıları Ödülleri 2021 Dubai’de, Türk moda sektörünü dünya çapında gururlandırdığı için Haute Couture tasarımcısı Mehmet Korkmaz’ı tebrik ediyoruz.