H&M, SEVİLEN HOME KONSEPTİYLE CAPITOL’DE!

9 Temmuz’da açılacak H&M HOME Capitol mağazası, Anadolu yakasındaki tek H&M Home mağazası olma özelliğine de sahip!

H&M Home Capitol mağazası açılışını, geri dönüştürülmüş polyester, organik pamuk, geri dönüştürülmüş pamuk ve geri dönüştürülmüş cam gibi sürdürülebilir malzemelerden oluşan yaz koleksiyonuyla yapacak. Parlak renklerde ve okyanus baskılarında minder kılıfları, bitkiler için birbirinden şık saksılar, evin havasını bambaşka kılacak jüt halılarla H&M Home yaz koleksiyonu cenneti evinize davet edecek. 

“H&M’in en sevilen konseptlerinden biri olan H&M HOME’u Anadolu yakasında keyifli bir noktada açıyor olmaktan mutluyuz. İstanbul’un ikinci, Anadolu Yakası’nın ilk AVM’si olan köklü Capitol’deki yeni H&M Home departmanımızla, ev dekorasyon trendlerini yakından takip eden müşterilerimizle buluşacağımız için de ayrıca çok heyecanlıyız. Müşterilerimize kendilerini rahat hissedecekleri keyifli alışverişler dileriz.” diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu.

H&M Home Capitol mağazasıyla beraber, Türkiye’de H&M Home departmanı bulundurduğu mağaza sayısını altıya ulaştırmış oldu. H&M Home; İstanbul’da Capitol haricinde İstiklal Caddesi ve Mall of Istanbul’da, İstanbul dışında ise H&M Ankara Cepa  AVM, Bodrum Midtown AVM ve İzmir Hilltown AVM’de yer alıyor.

Etİketler