‘HOUSE OF GUCCI’ FİLMİNİN FRAGMANI YAYINLANDI

Önce film afişleri şimdi ise fragman!

Adam Driver ve Lady Gaga, ‘House of Gucci’ filminin fragmanında Mr. Ve Mrs. Gucci olarak parlıyorlar! 24 Kasım’da vizyona girecek olan film Ridley Scott tarafından yönetildi. Maurizio Gucci’nin cinayetini ve Gucci ailesinin skandal ile mücadelesini konu alan filmde Lady Gaga, sosyetik Patrizia Reggiani’yi canlandırıyor. Gucci kurucusu Guccio Gucci’nin torunu olan Maurizio Gucci’nin cinayetinin eski eşi Reggiani tarafından planlandığı öne sürülmüş ve Reggiani ise 1998’de hapis cezasına çarptırılmıştı. 18 sene hapis yatan Reggiani, ‘Kara Dul’ lakabı ile uzun bir süre medyanın gündeminde olmuştu. 


Kısa bir süre önce film afişlerini paylaşan MGM Studios, bizi fazla bekletmeden ‘House of Gucci’ filminin fragmanını da yayınladı. Fragmanda, “Kendimi etik bir insan olarak görmüyorum. Ama adilim,” dediği duyulan Lady Gaga’ya Blondie’nin “Heart of Glass” şarkısı eşlik ediyor. Gucci defileleri, çiftin düğünü ve disko geceleri de fragmanda gördüklerimizin sadece birkaçı!

Senaryosunu Roberto Bentivegna’nın üstlendiği ve Sara Gay Forden’ın “The Hous of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed” kitabından uyarlanan “House of Gucci” filminde Lady Gaga’ya Adam Driver, Al Pacino, Jared Leto ve Jeremy Irons gibi usta isimler eşlik ediyor.