House of the Dragon, 2. Sezonuyla Haziran 2024'te Geri Dönüyor

Game of Thrones spin-off'u kaldığı yerden devam edecek.

Buse Saray BUSE SARAY 06 Mart 2024
House of the Dragon, 2. Sezonuyla Haziran 2024'te Geri Dönüyor

HBO'nun House of the Dragon yapımı, Haziran 2024'te ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Game of Thrones spin-off'unun gelecek sezonu, birinci sezonun kaldığı yerden devam edecek.Haber, Warner Bros. Discovery yayın ve oyun şefi J.B. Perrette tarafından bir röportaj sırasında duyuruldu. Ancak belirli bir prömiyer tarihi açıklanmadı. Dizi sorumlusu Ryan Condal şunları söyledi: "Artık hikaye anlatımının ve Game of Thrones'un daha geleneksel ritimlerine gireceğiz. Biz her zaman bu özel hikayeden bahsettik; George da (R.R. Martin) öyle, bu bir Shakespeare ya da Yunan trajedisiydi.”

“Bu dizi daha çok bir evin içten parçalanmasını konu alıyor. Artık tüm parçalar tahtaya yerleştirildiğine göre, bir sonraki bölümü anlatmaktan, Viserys gittiğine ve artık olayları kontrol altında tutmadığına göre neler olacağını görmekten gerçekten heyecan duyuyorum.”

Gösteriye geri dönenler arasında birinci sezondan Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D'Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno, Rhys Ifans, Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell yer alıyor. Phia Saban, Jefferson Hall ve Matthew Needham'ın yanı sıra Abubakar Salim, Gayle Rankin, Freddie Fox ve Simon Russell Beale de kadroya katılmaya hazırlanıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.