IFA PARİS ULUSLARARASI MODA DİPLOMASI ARTIK ONLINE !

Modayı seviyor ve bu konuda profesyonelleşmek istiyorsanız IFA'dan bir teklif var...

Pandemi sırasında pek çoğumuz iç sesini dinledi; istekleri, keşkeleri ve hızla akan hayatın içinde ötelediklerimizi fark etmemizi sağladı. Artık hayat ‘yeni normale’ dönmeye başlıyor ve hayal ettiğimiz işi ya da ötelediğimiz hobiyi hayata geçirme zamanı.

IFA Paris Uluslararası Moda Akademisi, öğrencilere online eğitim imkanları ile uluslararası diploma programları sunuyor. 1 haftadan 4 haftaya kadar moda tasarımı ve stilistlik konusunda uygun fiyatlı ve eğlenceli kurslarla, bu dönemi fırsata çevirmenizi sağlıyor.

Moda İllüstrasyon ve Çizim, Sokak Modası ve Spor Giyim Tasarımı kursları ile kendi koleksiyonunuzu baştan sona oluşturabilir, hayallerinizi profesyonel iş hayatına dönüştürebilirsiniz.

Stilistlik kursunda prodüksiyon gibi teknik detayların yanı sıra trend analizi algısı, karakter ve renk analizi, kişiye özel stil danışmanlığı eğitimlerini alabilirsiniz. Uluslararası diplomanız ile moda dünyasındaki dergilerde moda editörü, kişisel gardırop danışmanlığı ya da kurumsal firmalarda stil danışmanlığı yapabilirsiniz.


‘Yeteneğinizi Seviyoruz’ sloganı ile öğrencilerine her zaman yaratıcı bakış açısını destekleyen ve sektörde sağlam altyapı ile eğitim veren IFA Paris Uluslararası Moda Okulu, İstanbul, Paris ve Şanghay kampüslerinde lisans ve yüksek lisans programlarına kayıtlı 1200 öğrencisiyle, moda sektöründe en iyi yöntemleri ve uygulamaları öğretmeyi amaç edinmiştir.