IPHONE KULLANICILARI DÜNYA EMOJİ GÜNÜ’NÜ KUTLUYOR

iPhone kullanıcıları, Memoji’lerini iOS 15’in genel beta önizlemesinde bulunan yepyeni özelleştirmelerle süsleyebilirler.

17 Temmuz Cumartesi günü Dünya Emoji Günü’nü kutlamak isteyen iPhone kullanıcıları, Memoji’lerini iOS 15’in genel beta önizlemesinde bulunan yepyeni özelleştirmelerle süsleyebilirler.


Örneğin,

Giysiler: Kullanıcılar, Memoji’lerini kendi tarzlarını, ruh hallerini veya mevsimi yansıtan 40’tan fazla giysi ve üç adede kadar renk seçeneğiyle özelleştirebilir, üst gövdeyle birlikte vücut dili ifadelerini içeren Memoji çıkartmalarıyla paylaşabilirler.

Çok renkli baş aksesuarları: Çok renkli baş aksesuarlarıyla tuttukları takımı veya bir üniversiteyi temsil eden memojiler oluşturabilirler.

Yeni gözlükler: Kalp, yıldız ve retro şekilli üç yeni gözlük arasından seçim yapabilir, çerçeve ve camların rengini değiştirebilirler.

Erişilebilirlik seçenekleri: Yeni erişilebilirlik seçenekleriyle kendilerini koklear implant, oksijen tüpü veya yumuşak kask ile temsil edebilirler.

İki farklı göz rengi: Kullanıcılar, sağ ve sol gözleri için farklı birer renk seçebilirler.

Ayrıca iOS 15; shaka işareti, el sallama hareketi ve aydınlanma anı dahil dokuz yeni Memoji çıkartması sunuyor.

iOS 15, bu sonbaharda ücretsiz bir yazılım güncellemesi olarak sunulacak. O zamana kadar ikincil bir aygıtta yazılımı test etmek ve yeni Memoji özelleştirme seçeneklerini hemen deneyimlemek isteyen kullanıcılar, genel beta sürümüne buradan  https://beta.apple.com/sp/betaprogram/ kaydolabilirler.


Etİketler