Kate Middleton’dan Beklenen Açıklama Geldi

Middleton, bir video yayınlayarak kanser tedavisi gördüğünü açıkladı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Mart 2024
Kate Middleton’dan Beklenen Açıklama Geldi

Galler Prensesi Kate Middleton en son Aralık ayındaki kraliyet görevinde görüldükten sonra sessizliğe bürünmüştü. Ocak ayında ise Kensington Sarayı, Middleton’ın bir karın ameliyatı geçirdiğini, 17 Nisan’a kadar resmi görevlerine ara vereceğini açıklamıştı. O zamandan beri nerede olduğu ile ilgili sayısız teori üretilen Kate Middleton, bugün bir video yayınlayarak kanser tedavisi gördüğünü açıkladı. 

Bahçe içinde bir koltukta oturduğu görülen Galler Prensesi, Ocak ayında karın ameliyatı geçirdiğinde kanser olduğunun bilinmediğini ancak ameliyat sonrası testlerde kanser izine rastlandığını açıkladı. Middleton, "Bu elbette büyük şok oldu, William ve ben ailemizin iyiliği için bunu özel olarak ele almak ve yönetmek için elimizden geleni yapıyoruz." dedi. 

Galler Prensesi, doktorların önleyici kemoterapi almasını tavsiye ettiklerini ve şu anda tedavinin ilk aşamalarında olduğunu söyledi. Ameliyattan sonra iyileşmesinin zaman aldığını söyleyen Middleton, "George, Charlotte ve Louis'e her şeyi onlara uygun şekilde açıklamak ve iyi olacağıma dair onları rahatlamak zaman aldı. Onlara da söylediğim gibi, iyiyim ve iyileşmeme yardımcı olacak şeylere odaklanarak her geçen gün zihnimde bedenimde ve ruhumda daha da güçleniyorum" dedi. 

"William'ın yanımda olması da büyük bir rahatlık ve güvence kaynağı. Birçoğunuz tarafından gösterilen sevgi, destek ve nezaket de öyle" diyen Middleton, tedavisi tamamlanırken aile olarak biraz zamana ve mahremiyete ihtiyacı olduklarını söyledi.

Videonun sonunda "Şu an hayatı kanserden etkilenen herkesi de düşünüyorum.Hangi biçimde olursa olsun bu hastalıkla karşı karşıya kalan herkes lütfen inancını ve umudunu kaybetmesin. Yalnız değilsiniz." diyerek sözlerini noktaladı. Middleton, kanserin detaylarını açıklamazken Kensington Sarayı prensesin tamamen iyileşeceğinden emin olduklarını bildirdi. SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.