KIDS FASHION RUNWAY, KASIM AYINDA EMAAR’DA

Keyifli bir influencer anne-çocuk podyum buluşması, Emaar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Kasım 2022
KIDS FASHION RUNWAY, KASIM AYINDA EMAAR’DA

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi, İllüzyon Müzesi, Kaydırax, Playland Çocuk Eğlence Merkezi, Kum Havuzu gibi birbirinden eğlenceli çocuk alanlarıyla, çocukların en sevdiği alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan Emaar, bu kez bambaşka bir çocuk etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Anne ve çocukları hiçbir zaman unutmayan Emaar, okulların ara tatil döneminde gerçekleşecek olan çok keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Bu özel etkinlik, Emaar Mom Talks’la başlarken, Kids Fashion Runway ile taçlanacak. Kids Fashion Runway’de fenomen annelerin çocukları podyuma çıkarken, podyumda yürüyecek olan bu fenomen çocuklara, Emaar Instagram hesabından yapılacak çekilişle 10 çocuk daha eşlik edecek. Böylece çok daha renkli ve coşkulu bir moda yürüyüşü hayata geçirilmiş olacak.

Şimdiye dek yapılmamış olan, bir ilk olarak gerçekleştirilecek Kids Fashion Runway’in saç tasarımlarında For Kids Hair imzası olacak. Aynı zamanda bu muhteşem defilede Boyner, B&G, Edlis Kids, Panço, Penti, U.S. Polo Assn. ve modanın öncüsü daha birçok markanın çocuk koleksiyonlarının yeni sezonunun en hit parçaları yer alacak. Çocukların yürüyecekleri Kids Fashion Runway podyumu, Emaar -2. katta yer alacak.

Emaar, 19 Kasım Cumartesi saat 13:30’da başlayacak olan bu keyifli buluşmaya tüm anneler ve çocuklarını davet ediyor...


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.