LAGERFELD’İN ‘GÖZ’DESİ!

LAGERFELD'İN ‘GÖZ'DESİ!

Erdem Oraylı ERDEM ORAYLI 16 Nisan 2015
LAGERFELD’İN ‘GÖZ’DESİ!
Karl Lagerfeld'in Kristen Stewart tutkusu devam ediyor! Metiers d'art Paris-Dallas 2013/14'ün ve 11.12 çantasının son kampanyalarında reklam yüzü olan genç oyuncu, bu kez de Chanel ilkbahar-yaz 2014 gözlükleri için Karl Lagerfeld'in objektifinin karşısına geçti.


Kampanya için sevimli bir foto-muhabir'e dönüştürülen Stewart, birbirinden şık Chanel çerçeveler için farklı karakterlere büründü.

Hem optik hem de güneş gözlüklerinden oluşan koleksiyondan favorimiz 1970'lerin pilot gözlüğüne modern bir yorum katan zincirli model. 5 farklı renk seçeneği bulunan bu modelin dışında, diğer güneş gözlüğü çerçevelerini ve bazı farklı renklerini de diğer sayfalarımızdan keşfedebilirsiniz!~Gabrielle Chanel'in en sevdiği mücevher malzemesi olan inciyi, oldukça elegan bir çerçeveye konduran ve ‘kedi gözü' formuyla dikkat çeken model, Chanel'in ‘ikonik' havasını yakalamak isteyenlere hitap ediyor.~Kaleidoskoplardan yansıyan eğlenceli renk cümbüşünü gözlük çerçevelerine taşıyan kemik modelin mavi tonlarda olan iki versiyonu favorimiz. Öte yandan bronz tenle birleştiğinde bir arzu nesnesine dönüşebilecek sarıyı da pas geçmiyoruz!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.