Levi’s® Türkiye İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu “Hayatı Denimle Yaşa” Kampanyası ile Karşılıyor

Levi’s® ‘24 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, kalıp ve kumaş konusundaki yeniliklere odaklanarak her harika gardırobun temel unsurlarına taze bakışlar sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Mart 2024
Levi’s® Türkiye İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu “Hayatı Denimle Yaşa” Kampanyası ile Karşılıyor

Bu olmazsa olmaz, stil sahibi parçaların yer aldığı, Levi’s® Türkiye’nin “Hayatı Denimle Yaşa” kampanya çekimi için müzisyen Anıl Erdem Cevizci, dijital içerik üreticisi Bedirhan Soral, girişimci Elif Taştekne, aktris Eylül Lize Kandemir kamera karşısına geçti. Koleksiyonun yeniliklerinin göz önüne serildiği çekim gündelikten benzersiz olanına, sıradandan unutulmaza değin gerçek hayat deneyimlerinin Levi’s® ile bütünleşmesini ortaya koydu. 

Kadın alt giyimde öncülük eden seçenekler arasında rahatlık ve eşsiz havasıyla favori olan Baggy orta bel denim seçenekleri yer alıyor. İkonik 501® jean ailesinde ise 501® Crop vücudu güzel gösteren cropped silüetiyle yepyeni bir görünüm kazanıyor. Koleksiyonun denim seçenekleri arasında ayrıca '70'lerden ilham alan, ve hafifçe genişleyerek adeta bir zil formuna dönüşen Ribcage Bell de bulunuyor. 

Kadın üst giyim koleksiyonunda, genellikle Western estetiğine saygı duruşunda bulunan dokuma gömlekler ve bluzlarda renk tonlarıyla çeşitli siluetleri içeren bir seçki sunuluyor. Dokunuşu yumuşak olan Carinna Blouse, ince desen ve motifleri ile her dolap için bir temel parça niteliğinde. Koleksiyon, gündelik ve şık görünüm arasındaki çizgide, Levi's® denim ile mükemmel uyum sağlayan temel üst giyim parçaları yer alıyor.

BU BİR REKLAMDIR.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.