LOUIS VUITTON İLE BABALAR GÜNÜ

Louis Vuitton, Babalar Günü'nü eklektik bir erkek koleksiyonu İle kutluyor...

Louis Vuitton’un Artistik Direktörü Virgil Abloh tarafından tasarlanan giyim, deri ürünler, ayakkabı, parfüm ve aksesuarlardan oluşan geniş skaladaki ürünler moda evinin kodlarına göre Babalar Günü için yeniden yorumlanıyor. Deri ürünler için Louis Vuitton’un ikonik Gaston Labels, Reverse Monogram Eclipse ve Damier Graphite çantaları yeniden yorumlanırken, günlük yaşam için tüm fonksiyonlar güçleniyor. Modern ve sürekli aktif bir erkeğin ihtiyacına göre tasarlanan çantalar, pratik, şık ve kullanışlı bir stil sağlıyor. Bunun yanı sıra aksesuar departmanında monogram tasarımı kemerlerde ve güneş gözlüklerinde beliriyor. Abloh’un koleksiyonuna atıfta bulunan Louis Vuitton, gökkuşağı renkleri ile sınırsız opsiyonlar sunuyor. 

(Louis Vuitton)

(Louis Vuitton)

(Louis Vuitton)

(Louis Vuitton)

Tarzından ödün vermeyen babalar için Virgil Abloh’un giyim koleksiyonundan özel bir kapsül seçen Louis Vuitton, çift taraflı ceketler, kaşmir süveterler ve klasik kesimli tasarımlar sunuyor. Aynı şekilde erkek gardırobunun olmazsa olmazları arasında olan şık ayakkabılar ve sneakerlar ile babanızı sevindirmenizi isteyen Louis Vuitton, kullanışlı ama aynı zamanda tarz seçkiler sunuyor. Erkekleri en çok sevindiren hediyelerden biri olan saatler ise Louis Vuitton’un Tambour Horizon modeli ile babalarınız için ideal bir armağan oluyor. Seyahat ruhunu, yaratıcılığı ve uzmanlığı temsil eden bu saatler, kullanıcısına ajanda özelliği ile adım sayacı, hava durumu, hava kirliliği ölçeği gibi özellikler sunuyor. Kişiselleştirilebilen Tambour Horizon saatleri ile babanıza özel bir hediye tasarlama imkanı bulabilirsiniz. 

(Louis Vuitton)

(Louis Vuitton)

(Louis Vuitton)

Bu sene giyim, aksesuar ve ayakkabı gibi hediyelerden daha alternatif bir yol izlemek istiyorsanız, bu konuda da Louis Vuitton sizi yalnız bırakmıyor. Sabah sporunu asla atlamayan babanıza Louis Vuitton tasarımlı atlama ipi, dambıl, ping-pong raketi veya golf sopası hediye edebilirsiniz. Kazanmayı daha zevkli hale getiren bu lüks spor ekipmanlarının yanı sıra oyun düşkünü babanızı da özel deri tasarımlı kart oyun seti veya metro oyuncaklar ile sevindirebilirsiniz. Babanız için bir koleksiyon parçası haline gelecek bu hediyeler, gelenek ve modernliği bir araya getirerek Louis Vuitton’un tarihine hoş ve anlamlı bir atıfta bulunuyor.