LOUIS VUITTON MANDARIN ORIENTAL BODRUM'DA!

Mandarin Oriental Bodrum’da açtığı pop-up mağaza ve otelin olağanüstü plajı “Blue Beach”teki dekorasyonuyla 2023 yaz sezonunu karşılıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Temmuz 2023
LOUIS VUITTON MANDARIN ORIENTAL BODRUM'DA!

Louis Vuitton, 20 yılı aşkın bir süredir dünya genelindeki çeşitli destinasyonlar hakkında yeni ve kişisel perspektifler önermek üzere, imzası olan “Seyahat Ruhu”nu her yıl farklı şehirlerin eklendiği “City Guide” (Şehir Rehberi) serisine taşıyor.

Louis Vuitton’un yeni yayını City Guide Bodrum ilk kez Mandarin Oriental mağazasında lanse edilecek. Basılı ve dijital olarak 30 farklı destinasyonu konu alan edisyonlardan oluşan “Louis Vuitton City Guide” rehberleri, seçici gezginler için vazgeçilmez yol arkadaşları olarak kabul ediliyor.

Louis Vuitton’un Bodrum Yarımadası’ndaki ikinci mağazası özelliğini taşıyan pop-up ve plaj, Maison’un yeni “By the Pool” koleksiyonundan ilham alıyor. Doğal materyallerin yanında, koleksiyonun renk paletine referansta bulunan açık ve ferah tonlar, telaşsız günlerin zarafetini yansıtan mimarinin renk paletini oluşturuyor. Koleksiyon için çinilerden esinlenilerek yaratılan desen, mağazanın girişindeki beyaz ahşap parke üzerinde fiziksel bir forma bürünüyor.  

Mandarin Oriental Bodrum’da yer alan pop-up mağaza, Maison’un imzası niteliğindeki estetiği, Bodrum ruhunu kucaklayarak yansıtıyor. Pop-up mağaza, hem klasik hem de renkli, hafif ve konforlu bir şehir ya da sahil gardırobu oluşturulabilecek parçalardan oluşan “By the Pool” koleksiyonunun tamamına ev sahipliği yapan bir moda merkezi oluyor. Ziyaretçiler ayrıca, yüksek dikim tekniklerinin günlük giyime uygulandığı ve tüm parçalarında yarış temasının yansıtıldığı Erkek Pre-fall 2023 koleksiyonuna da bu mağazadan ulaşabiliyor. Uzun zamandır beklenen, Bodrum’un en şık şekilde, tüm ayrıcalıklarıyla deneyimlenebilmesi için ipuçları veren “Bodrum City Guide” da Mandarin Oriental Bodrum’da sunuluyor.

Mandarin Oriental Bodrum misafirleri, Louis Vuitton’un dekore ettiği Blue Beach’i yaz sezonu boyunca ziyaret edebilecekler.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.