MAISON VALENTINO VE BEYMEN’DEN ÖZEL DAVET

Maison Valentino ve Beymen, “Kendin olmak radikal bir eylemdir” temalı panel gerçekleştirdi.

Maison Valentino ve Beymen, İtalya’nın Türkiye Büyükelçisi Massimo Gaiani ve eşi Carolina Gaiani ile birlikte Venedik Sarayı’nın eşsiz atmosferinde özel bir davet gerçekleştirdi.

Carolina Gaiani ve Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı ev sahipliğindeki davette, Valentino ACT Sonbahar/Kış 2021-22 Koleksiyonu'ndan ilham alan “Kendin olmak radikal bir eylemdir” temalı özel bir panel gerçekleştirildi. Valentino ACT Koleksiyonu, benzer duygu ve değerlere dayalı bir topluluk yaratmak için kalıplardan ve sınırlardan kaçınan yeni neslin kapsayıcı ve özgür kimliğinin önemini ortaya koyuyor.


Carolina Gaiani ve Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı

Etkinlik kapsamında düzenlenen panelde, farklı alanlardaki başarılarıyla ilham veren üç kadın; psikolog Pınar Sabancı, multi disipliner sanatçı Joana Kohen ve milli voleybolcu Hande Baladın, kişisel keşif yolculuklarını davetlilerle paylaştı.


Joana Kohen, Pınar Sabancı, Hande Baladin

Katılımcıların bireyselliklerini ortaya koyarak kadınlara cesaret ve esin verdiği paneldeki diyaloglar, yaratıcı sohbetler başlatabilecek, kişiyi iç dünyasını keşfe iten düşündürücü soruları temel aldı.

Maison Valentino dostu Londralı sanatçı Cosima, büyüleyici ses tonu ve sınırsız ses aralığıyla davette canlı performans sergiledi.


Cosima

Bu özel etkinliğe dünyaca ünlü influencer Leonie Hanne’ın yanı sıra moda dünyasından aralarında Sevda Elgiz, Aslı Ekşioğlu, Aslıhan Koruyan Sabancı, Serra Keçecioğlu, Nora Kalpakçıoğlu, Hanna Alkabra, Nesrin Sarıoğlu, Nevzat Akakçe, Banu Yentür, Nazlı Sabancı, Revna Demirören, Berrak Barut, Begüm Gazioglu Ballı, Burcu Esmersoy, Nur Bilen Yavuzer, Özlem Gençoğlu, Rachel Araz, Sennur Çiftçi, Sevil Dolmacı, Songül Toprak Özsan, Su Ela Lodrik, Aslı Bayraktaroğlu, Christin Demirdöğen, Begüm Aydın, Demet Naslı, Gözde Aksoy, Melis Denaro, Mina Diber Temo, Mine Bahadır’ın da yer aldığı çok sayıda davetli katıldı.