MANGO NEW YORK FIFTH AVENUE'DE AMİRAL MAĞAZA AÇIYOR!

Mango, New York şehrinin önemli merkezlerinden biri olan Fifth Avenue’de 2.100 metrekarelik bir mağaza açmak için hazırlanıyor.

Yeni amiral mağaza (flagship store), Fifth Avenue’nin en özel ticari bölgelerinden biri olan Plaza District’te yer alacak. Mağaza, yaklaşık 2.100 m2 satış alanına sahip olup, bu ünlü caddede 711 numarada bulunan Grande Dame binasında yer alıyor. Tarihi bina, NBC, Columbia Pictures ve Coca-Cola gibi önemli şirketlerin genel merkezi olan ve 1920'lerin sonlarından kalma bir zarafet ve güzelliğe sahip.

Mango’nun Yayılım ve Franchise Direktörü Daniel López, “Fifth Avenue’de yeni bir amiral mağaza açılması, Mango’nun A.B.D.’deki çok kanallı gelişim stratejisi açısından büyük bir ilerleme anlamına geliyor. Kıtanın en çok ziyaretçi çeken, en prestijli lokasyonlarından birinde, bu özelliklerdeki bir mağazaya sahip olmak hem Amerika pazarında hem de uluslararası anlamda marka bilinirliğimizi artırmamızı sağlayacaktır.” ifadesini kullanıyor. 

Bu yeni mağazanın açılışı, şirketin Amerika Birleşik Devletleri'nde yürütmekte olduğu ve 2020'nin sonunda duyurmuş olduğu yayılma planının bir parçası. 2021’de Mango, A.B.D.’de, New Jersey’de Menlo Park ve American Dream Alışveriş Merkezi’nde, New York'ta Roosevelt Field ve Miami, Florida'da Dadeland'da olmak üzere, dört mağaza açtı. 

 

Etİketler