MASALSI BİR YILBAŞI ENSTALASYONU

Özlem Süer ve moda yazarı Ümit Temurçin ev sahipliğindeki yılbaşı enstalasyonu, Aralık ayının en görkemli etkinliklerinden biri oldu...

Özlem Süer House 15. yılının asaleti ve ışıltısını, yeni yılın coşkusuyla harmanlayarak tasarımlarını dostları ile buluşturdu. Dekor tasarımının, beyaz ve altın tonlarındaki konsept ile birleşmesiyle, Nişantaşı’nın göbeğindeki bu tarihi köşk konuklara çok özel bir deneyim yaşattı.

Davete; Jaklin Güner, Pınar Hotiç, Ruken Mızraklı, Zeynep Tuğçe Bayat, Metin Hara, Ayşe Tolga, Burcu Güneş, Hatice Aslan, Evrim Kırmızı Başaran, Aysun Kaba, İlay Erkök, Elif Karadayı, Arzu Kunt, Gizem Hatipoğlu, Akif Örük, İpek Develi, Neslihan Yeldan,  Elif Ergu Demiral, Ezgi Eyüboğlu, Ömür Sabuncuoğlu, Beliz Baran gibi cemiyet, moda, sanat ve basından çok özel isimler katıldı. 

Özlem Süer; yeni yıl konseptiyle uzun zamandır özlenen Özlem Süer House etkinliklerine tekrar başlamanın kendilerini heyecanlandırdığını ifade etti ve ekledi: “Özlem Süer House’da 7 ayrı konsept, renk ve stil vurgularıyla Ümit Temurçin tarafından yapılan dekor tasarımlarıyla masalsı bir proje taçlandırdık.” 

Proje partnerleri arasında Köşk’ün tüm dekor çalışmalarını Alyans Event& Wedding üstlenirken, davetin ikram ve sunumlarını Jade Catering by Mr.Jade üstlendi. Enplus bünyesinde satışları gerçekleşen Jura kahve makinaları ve SteamOne ütü modelleri davette konuklara özel sunumlar ile tanıtıldı.