MEGHAN MARKLE'IN GELİNLİĞİ GIVENCHY

Yılın en çok konuşulan düğününde, Meghan Markle’ın seçimi Givenchy kreatif direktörü Clare Waight Keller tasarımı gelinlik oldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Mayıs 2018
MEGHAN MARKLE'IN GELİNLİĞİ GIVENCHY Getty

Son güne kadar söylentilerin ardı arkası kesilmedi.

Kraliyet ailesinin düğün hazırlıkları başladığından beri en merak edilen konulardan biri kuşkusuz Meghan Markle’ın gelinliğiydi.

 Christopher Bailey, Alexander Mc Quenn, Ralp&Russo ve hepimizi heyecanlandıran Erdem... Büyük sorunun cevabı bugün belli oldu. Meghan Markle, Givenchy Kreatif Direktörü  Clare Waight Keller tasarımı uzun duvaklı ve oldukça sade bir gelinlik tercih etti.   Uzun kollu,düz kesimli ve sadece omuzlarını açıkta bırakan kayık yakalı ve beş metre uzunluğunda duvağı olan bir gelinlik tercih eden Meghan Markle, zarifçe topladığı saçları ve alışık olduğumuz toprak tonlarındaki makyajı ve Kraliçe Mary'nin koleksiyonundan ödünç alınan 1932 yapımı bir taç ile göz alıcı görünüyordu. Windsor Şatosu’nun içindeki St George Şapeli'nde gerçekleşen düğünden sonra Meghan Markle'ın ünvanı artık Sussex Düşesi olacak. Meghan Markle’ın, çok fazla yakın arkadaşı olduğu ve aralarından seçim yapmak zorunda kalmak istemediği için nedimeleri tamamen çocuklardan oluşuyor. Prenses Charlotte’un da aralarında olduğu nedimeler Kraliyet düğününün en sevimli anlarına imza attı. St. George Şapeli'ndeki törenden en güzel görüntüler için fotogaleriye tıklayın. .


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.