Mercedes Benz ve Moncler'den İkonik İş Birliği

İki markanın köklü mirası ve tasarımından ilhamla üretilen, dünyada tek olan "PROJECT MONDO G" Türkiye lansmanı gerçekleşti

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Şubat 2024
Mercedes Benz ve Moncler'den İkonik İş Birliği

Mercedes-Benz ve Moncler’in, inovasyon tutkusu ve yenilikçi tasarım dilini bir araya getirdikleri "PROJECT MONDO G"nin Türkiye lansmanı Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’ta gerçekleşti. Mercedes-Benz ve Moncler, adeta bir sanat eseri ve mühendislik harikası olan a buracı Kartalkaya’nın görkemli manzarasında tanıttı.“PROJECT MONDO G”, ikonik G-Serisi'nin karakteristik görüntüsü ile Moncler'ın puffer montunu etkileyici bir şekilde gözler önüne seriyor. Bu iş birliği, ortak marka değerlerini keşfeden hayali bir evrenin kapılarını aralarken Mercedes-Benz'e yönelik beklentilere meydan okuyarak otomotivin ötesinde; markanın moda, sanat ve kültüre kadar uzanan birçok alandaki köklü stratejisinin altını çiziyor.


Şükrü Özyıldız, Zehra Güneş, Saadet Işıl Aksoy, Serkan Altunorak, Ozan Dolunay, Ezgi Eyüboğlu, Seda Akman, Sibil Çetinkaya, Onur Saylak, Şahika Ercümen, Deniz Marşan, Gökay Gündoğdu, Bulut Reyhanoğlu ve Bilge Öztürk gibi isimler bu özel davette, G-Serisi otomobilleriyle ile karda off-road deneyimi keyfini yaşadı.


Mercedes‑Benz Group AG Baş Tasarım Sorumlusu Gorden Wagener bu iş birliği için özel olarak tasarladığı eseri; zıtlıkların etkileşimi ve heykelsi bir nesne olarak nitelendiriyor.


Dünya lansmanı geçtiğimiz yıl Londra Moda Haftası'nda Moncler Genius defilesinde yapılan dünyada bir adet üretilen “PROJECT MONDO G” 14-19 Şubat’ta Kartalkaya’da, 21-29 Şubat arasında ise Galataport İstanbul’da sergilenecek. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.