Milano'da Büyüleyici Bir Şov: "Calzedomania – A Legs Celebration”

Calzedonia, Milano Moda Haftası’nda bir kez daha uluslararası konuklarına ve ünlü isimlere gerçekleştirdiği davet ile benzersiz bir deneyim yaşattı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Eylül 2023
Milano'da Büyüleyici Bir Şov: "Calzedomania – A Legs Celebration”

Calzedonia, Palais Brongniart'ın görkemli ortamında gerçekleşen Paris lansmanının ardından, ikinci kez , Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen nefes kesici “Calzedomania – A legs celebration” etkinliği ile şehri fethetti: Milano Moda Haftası'nın atmosferiyle bütünleşen ikonik külotlu çorap ve taytlarını benzersiz canlı şovlar ile kutladı. Calzedonia, dünyanın dört bir yanından gelen kadınlara mükemmel bir görünüm sağlamak için, çeşitli performanslar sırasında giyilen birbirinden güzel koleksiyonlarla konukları ve ünlüleri kendine hayran bıraktı. Davete moda ve sanat dünyasından Alessandro Ambrosio, Suki Waterhouse, Leighton Meester gibi dünyaca ünlü isimlerin yanısıra, Calzedonia Group Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Marco Temponi ve Özlem Temponi'nin Calzedonia Türkiye adına ev sahipliğini üstlendiği geceye Türkiye’den Hadise ve Yasemin Öğün katıldı.
Dünyanın önde gelen moda kentlerinden Milano’da gerçekleştirdiği “Calzedomania – A legs celebration” davetinde hem konuklarının ve hem de davette ikonik şovlar sergileyen performans sanatçılarının bacaklarını iddialı desenler, detaylar ve parlak renklerle süsledi. Konuklar, Calzedonia'nın yıllar boyunca sürekli yeniden yorumlayarak benzersiz ve kusursuz hale getirdiği tarzı ve markanın DNA’sını keşfederek markanın evreninde deneyimsel bir yolculuğa çıktı. Davette yer alan sanatçılar, dansçılar ve akrobatlar ise büyülü atmosferin ilgi odağı oldu. Calzedomania daveti ile marka, bir kez daha kadınların her alanda gücünü rüya gibi bir etkinlik ile vurguladı.


Calzedomania; modernite ve pop kültürünün mükemmel bir simyası, şehrin ruhunu, kültürünü ve özünü aktarmaya kararlı, gezici bir format haline geldi. Bu nedenle Milano'nun hızına ayak uyduran Calzedomania, şehrin en fütüristik bölgelerinden birinin mimari merkezi olan Allianz Mico'nun atmosferini aydınlattı. Villa Eugénie'nin yetenekleri sayesinde bu yıl bir kez daha sürükleyici bir deneyim yaratıldı: Etienne Russo'nun otuz yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanındaki gösteri ve etkinliklerin arkasındaki güç olan orijinal prodüksiyonlarıyla ünlü yaratıcı ajans işbirliği ile unutulmaz bir davete imza atıldı.
 

 

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.