ONLY MURDERS IN THE BUILDING 3. SEZONDAN İLK GÖRÜNTÜLER

Selena Gomez gelinlik giydi!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 26 Mart 2023
ONLY MURDERS IN THE BUILDING 3. SEZONDAN İLK GÖRÜNTÜLER Instagram

Son dönemde Selena Gomez’i takip etmeye başladıysanız, sosyal medyada aşk hayatı hakkında esprili tutumu dikkatinizi çekmiş olmalı! Henüz dünya evine girmeye niyeti olmayan Selena Gomez, ‘Only Murders in the Building’ serisi karakteri Mabel Mora ile büyük gününün nasıl olacağının ipuçlarını verdi! 

Üçüncü sezon çekimlerinde olan Selena Gomez, geçtiğimiz Salı günü New York sokaklarında gelinliği ile görüntülendi. Gelinliğini dantelli duvağı ve kırmızı ruju ile tamamlayan Gomez, karakteri Mabel’a uygun olarak beyaz postallar giydi. Henüz gelinliğin üçüncü sezonda nasıl bir hikaye ile ortaya çıktığını bilmesek de Gomez’in setten fotoğrafları sosyal medyayı ele geçirdi diyebiliriz. Instagram’da yayılan set fotoğraflarının ardından Gomez de gelinlik kostümünü kendi hesabından paylaşarak, “Hiçbir söze gerek yok. Sadece işte normal bir gün,” yazdı. Emmy adayı seride yer alan Steve Martin ve Martin Short da bu eğlenceli anları Twitter’dan paylaşmayı atlamadılar! “Tahmin edin ne oldu?” yazan Martin, smokinli fotoğrafı ile dizinin hayranlarından oldukça fazla beğeni topladı. Paul Rudd’ın da dahil olduğu ‘Only Murders in the Building’ üçüncü sezonunu izlemek için daha da sabırsızız! 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.