ÖZLEM SÜER VE ÜMİT TEMURÇİN’DEN DOĞAYA DESTEK

Süer ve Temurçin, yeni yıl davetinde “Çamlar Ormanına Doğru” diyerek özel bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Ocak 2023
ÖZLEM SÜER VE ÜMİT TEMURÇİN’DEN DOĞAYA DESTEK

“Çamlar Ormanına Doğru” mottosu ile yola çıkan moda tasarımcısı Özlem Süer ve moda yazarı Ümit Temurçin’in yeni yıl davetinde özel bir sosyal sorumluluk projesine imza atıldı. Bu anlamlı ve özel davette, dekoratif yeni yıl süslemeleri yerine doğanın en güzel dekoru olan ağaçlarla özel bir sunum yapıldı. Göknar fidanları, kökleri toprakta olsun; enerjisini bilge tarihinden insanlığa yaymaya devam etsin diye yaşam alanlarına kök salmaları ve şehrin içerisindeki eko sisteme dahil olmaları için bağışlandı.
Özlem Süer House’da gerçekleşen keyifli davet sonrasında fidanlar Beşiktaş Belediyesi desteği ile bölge parklardaki uygun alanlara doğru zamanda ekilmek üzere teslim edildi. Süer ve Temurçin yapılacak ilk fidan dikiminde yer alacak olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirttiler.


Oyuncu Gökçe Eyüboğlu da projenin daha geniş kitlelere ilham vermesi için yapılan özel çekimde yer alarak desteğini verdi. Eyüboğlu, “Bir gecede her şey değişmez belki ama değiştirmeye başlamak için bir adım atmak gerekir. Umutlarımızın ve yaşadığımız şehrin yeşermesi için ben de bu adımlardan birini seve seve attım ve böylesine kıymetli bir projede yer aldığım için çok gururluyum” ifadelerini kullandı.


Geceye katılan özel isimler arasında Hatice Aslan, Gonca Vuslateri, Jülide Ateş, İsmail Acar, Sema Şimşek, Selin Genç, Esin Aktürk Tosya, Ebru Cündübeyoğlu, Yunus Günçe ile eşi Işık Selin ve Sabit Akkaya vardı.


Projenin fotoğraf çekimleri Mert Ceylan, video kurgusu Numan Alkan tarafından gerçekleştirildi. Bu önemli projenin hayata geçirilmesinde doğa dostu marka destekçileri olarak, ana destekçi Caribou Türkiye ve konukların ağırlanmasında The Bono ekibi davette yer aldı.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.