PANDORA, ANNELER GÜNÜNDE KOŞULSUZ SEVGİYİ KUTLUYOR

Pandora, annenizle aranızdaki bağın gücünü ve ışıltısını yansıtıyor.

Sabah erken saatlerde seni uyandıran, günlük maceralarında her daim yanında olan annene benzersiz ve güçlü bağınızı simgeleyen mücevherlerle teşekkür et...

Pandora Moments koleksiyonuna yeni eklenen mücevherler, annenizle aranızdaki bağın gücünü ve ışıltısını yansıtıyor. Pandora Timeless koleksiyonu ise kalp şeklindeki taşları eşsiz renk dokunuşlarıyla bir araya getirerek Anneler Günü için klasik ve modern parçalar oluşturuyor.

Koleksiyonda, aile bağlarını simgeleyen birbirinden zarif modeller bulunuyor. Pandora Moments Sonsuz Sevgi Bağı Zincir Bileklik, annenizle aranızdaki sonsuz sevgiyi eşsiz bir tasarım ile kutlamanız için tasarlandı.


İç İçe Kalpler Daima Aile Charm, oyulmuş kalp sembolleriyle aile bağlarını simgelerken İç İçe Halkalı Daima Aile Sallantılı Charm, benzersiz metal karışımları 14 ayar pembe altın kaplama ile buluşturuyor. İç İçe Halkalı Daima Aile Küpe ise kübik zirkon pavé ile çevrelenerek zarif bir ışıltı oluşturuyor.

Zamansız tasarımlarıyla dikkat çeken Pandora’nın koleksiyonunda yer alan Işıltılı Çift Kalpli Yüzük ve Işıltılı Tenis Bileziği Anneler Günü için sonsuz aşkı simgeleyen alternatifler sunuyor.


Pandora Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo Anneler Günü mücevherlerini şu şekilde anlattı: “Geleneksel anne çocuk dinamiğinin ötesine geçen, hiç bitmeyen ilişkileri yansıtmak için iç içe daireler oluşturduk. Aralarında oluşturulan düğüm, kopmayan bir bağlantıyı temsil ediyor. Pandora Timeless kalp sembolü, annene onu sevdiğini söylemenin mükemmel bir yolu.”

Sen de annene karşı sevgini içten bir teşekkür ve ışıltılı bir hediye ile kutla!