PIANO JEWELLERY'DEN TARZ SAHİBİ HEDİYELER

Piano Jewellery, ‘Aşkının da bir tarzı var’ bir diyor ve sevdiklerinize aşk yaşatacak tasarım mücevherleriyle Sevgililer Günü’ne hazırlanıyor!

Minimal ve gösterişli tasarımlarını zamansız çizgilerle harmanlayan Piano Jewellery, ‘Senin Bir Tarzın Var’ mottosuna bu Sevgililer Günü’nde aşkı da ekliyor. ‘Aşkının da bir tarzı var’ diyen marka, en tarz aşıklara özel koleksiyonuyla Sevgililer Günü’nü karşılıyor. Birbirinden özel ve eşsiz tasarım pırlantalı yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler ve piercing seçenekleri, sevdiğine aşkını anlatırken tarzını da ortaya koymak isteyenler için harika bir seçim. Pırlanta dışında safir, yakut, zümrüt, topaz, ametist gibi değerli ve yarı değerli taş alternatifleri de sunan Piano’da, aldığınız hediyeyi sevdiğinizin adı ile kişiselleştirmek de mümkün. 

Ona mavinin huzurlu dünyasını armağan edin

Pırlantada klasiğin dışına çıkmak isteyen sevgililere mavi pırlanta koleksiyonunu öneren Piano, Sevgililer Günü’nde ona mavinin huzurlu dünyasını armağan edin diyor. Sevgiliniz, mavinin güven veren, sakinleştirici etkisinde sonsuz aşkı ve huzuru üzerinde taşısın isterseniz, Piano’nun eşsiz tasarımlarıyla bambaşka bir zarafete bürünen mavi pırlantalı yüzük, küpe, kolye ve bileklikler tam size göre!   

Tarzından vazgeçmeyenlerin tercihi Piano’da, Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize aşk yaşatacak mücevherler sizi bekliyor. Piano Jewellery’nin benzersiz ürünlerini, Nişantaşı, Nuruosmaniye mağazaları ve www.pianojewellery.com’dan satın alabilirsiniz.

Etİketler