PIRELLI TAKVİMLERİ İLK KEZ SATIŞTA!

Pirelli takvimleri, 51 yıldan sonra ilk kez satışta; detaylar haberimizde.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Haziran 2015
PIRELLI TAKVİMLERİ İLK KEZ SATIŞTA!
Uluslarası İtalyan markası Pirelli'nin her sene çok konuşulan ama maalesef ulaşılamayan takvimleri satışa çıkıyor! 1964'ten beri her sene çıkarılan ve her sene bir öncekinden daha 'ateşli' olan Pirelli takvimlerinde Karl Lagerfeld, Terry Richardson ve Bruce Weber gibi efsane fotoğrafçıların imzası var. İnternet ve sosyal medya sağ olsun, şimdiye kadar sadece markanın önemli müşterilerine ve VIP isimlere verilen takvimlerdeki fotoğraflara dokunamasak da, onları görebiliyorduk.Bu zamana kadar Kate Moss, Alessandra Ambrosio, Heidi Klum, Sophia Loren ve Cindy Crawford gibi isimlerin yer aldığı takvimin, satışa çıkacak olan ve 50.
 yılı kapsamında çıkarılan özel kitabından detaylar şöyle:


576 sayfalık '50 Yıl ve Daha Fazlası' isimli takvimde, yalnızca yayınlanan takvimlerden görüntüler değil ayrıca daha önce hiçbir yerde görülmeyen ya da nadiren de olsa sansürlenen fotoğraflar yer alacak. Ayrıca meraklılarına özel, daha önce hiç  yayınlanmayan 1963 takvimi de satışa sunulacak.

Yayıncı Taschen takvim-kitap için, “Basit bir takvimi, jet sosyete tarafından en çok istenen ve merak edilen şeye çevirdiler” yorumunu yapıyor.

Ön siparişi şu an internet üzerinden yetmiş dolara verilebiliyor. Koleksiyoncular için hazırlanan, sınırlı sayıdaki 2000 dolarlık edisyonuysa, fiyatına rağmen çoktan tükendi! 'Biz Instagram'dan takibe devam edelim.' diyorsanız, sizi duyuyoruz;)

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.