PULL&BEAR, TÜRKİYE’DEKİ İLK ETKİNLİĞİNDE YENİ MARKA KİMLİĞİNİ KUTLADI

Pull&Bear, İstanbul’daki ilk konsept mağazasının açılışı ve yenilenen marka logosunu kutlamak için İstanbul Modern’de bir etkinlik düzenledi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Temmuz 2023
PULL&BEAR, TÜRKİYE’DEKİ İLK ETKİNLİĞİNDE YENİ MARKA KİMLİĞİNİ KUTLADI

Inditex grubun genç moda markası Pull&Bear ülkedeki iik konsept mağazasının açılışını yaptı. Bu yeni adımı kutlamak için Türkiye'deki ilk etkinliğini düzenleyen marka, ülkenin en önemli influencer'larını, yerel ve ulusal gazetecilerini ve ünlü simalarını şehrin gözde mekanlarından olan İstanbul Modern'deki etkinliğe davet etti. Pull&Bear'ın yenilikçiliğe adanmış simgesini taşıyan etkinlikte, markanın bu yeni imajını sunmak, moda, müzik ve sanatı bir araya getiren felsefesini yansıtmak için mükemmel bir ortam olan İstanbul Modern seçildi. Ayrıca, markanın güncellenen logosu ve diğer yeniliklerle öne çıkan yeni imajı dijital iletişim kapsamında mağazalarda bulunan çok yönlü ekranlar aracılığıyla mağazalarda sunulacak.


Cansu Akın

Şehrin tarihi merkezinin güzel manzarası, teras havuzunun suyuna yansıtılan firmanın yeni logosu ve halihazırda #pullandbearcommunity'nin bir parçası olan bazı üyelerle tanışma fırsatı bu etkinliğin öne çıkan özelliklerinden. Pull&Bear, bazı yeniliklerini sergilemek ve moda, sanat, müzik ve en cesur gençlerin bir araya geldiği bir topluluk oluşturmak için Türkiye'yi seçti.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.