RADARIMIZDA: YILBAŞINDA NE İZLEMELİ?

2022’ye girerken televizyonda ve dijital platformlarda neler izleyeceğiz?

2022 kutlu olsun! İster inanın ister inanmayın, küresel bir pandeminin ikinci yılı olan 2021 sona eriyor. Henüz hareketli, kalabalık bir parti yeni yılı getirmek için en iyi zaman olmayabilir, ancak bu yeni yıla eğlenceli bir şekilde girmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Yılbaşı gecesini eğlenceli kılmak için televizyon kanalları ve dijital platformlar yılbaşı özel programlar sunuyor.

Parti şapkalarınızı ve uzaktan kumandalarınızı hazırlayın!

İşte 31 Aralık'ta izleyebileceğiniz yılbaşı programları…

CEM YILMAZ
DIAMOND ELITE PLATINUM PLUS
NETFLIX

Netflix yılbaşı sürprizini açıkladı ve Cem Yılmaz'ın son gösterisi Diamond Elite Platinum Plus'ı yayınlayacağını duyurdu. Gösteri, 31 Aralık’ta sadece Netflix’te yayında olacak ve geceyi evinde geçirecek izleyiciler için güzel bir seçenek olacak. Gösterinin biletleri, çıktığı gibi tükenmişti. Ünlü komedyen Cem Yılmaz bu hicivsel ve samimi stand-up gösterisinde sosyal medya, Türklerin yurt dışı tatilleri ve kendi çocukluğu hakkında hikayeler anlatıyor.

YILBAŞI DAYISI KONUKLARIYLA
GAIN TV
22.00
Gain’in sevilen dayısı ile yılbaşı eğlencesi 31 Aralık'ta saat 22.00'de ücretsiz olarak başlıyor.  Eğlencesiyle Fatih Ürek, neşeli öfkesiyle Gazapizm ve "pop kraliçesi" Gülşen ile 2022'ye neşeyle girebilirsiniz.

MÜNAŞAKA
BLUTV

Yılmaz Erdoğan’ın tek kişilik oyunu Münaşaka 31 Aralık’ta BluTV’de!

ATA DEMİRER GAZİNOSU
FOX TV

20.00
Ata Demirer’in Gazinosu’nda, Demirer hem stand-up yapıyor hem tek kişilik gazino oluyor! Başarılı komedyen, Türk Sanat Müziği’nden operaya, halk müziğinden popa ve arabeske kadar geniş bir repertuara sahip.

ZEYNEP BASTIK İLE YILBAŞI ÖZEL
YOUTUBE

19.00
Sertab Erener, Edis Görgülü ve Oğuzhan Koç yeni yıla mutlulukla girin diye Zeynep Bastık YouTube kanalına konuk oluyor.

VICTORIA'S SECRET STORY
FASHION TV HD

00:00
Tüm günlük eşyalarınızı bir kenara bırakın! Victoria's Secret Show hakkında bilmek istediğiniz her şey; markanın imza kanatlarından özel iş işbirliklerine ve podyum arkasından bir görünüm dizi…

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW
SHOW TV

20:00
Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel ile yıldızlarla dolu bir akşama davetlisiniz.

FOX’TA YILBAŞI
FOX TV

22:00

KİM MİLYONER OLMAK İSTER? YILBAŞI ÖZEL
ATV

20:00
Ferman Akgül ve Serkan Kaya’nın konuk olduğu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla "Kim Milyoner Olmak İster?" yılbaşı özel bölümüyle yayınlanacak.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL
TV8

20:00
Ünlülerin konuk olarak şarkılar söylediği program 20.00’de.

SEKSENLER YILBAŞI ÖZEL
TRT

20:00
Sevilen Türk dizisinin Yılbaşı özel bölümü…

YILBAŞI GECESİ
TLC

22:00
Yılbaşı gecesinde mutluluğu bulmak için duygusal bir yolculuğa atılan, içlerinde bir rock yıldızı ve bir hemşirenin de bulunduğu New York sakinlerinin yolları birbiriyle kesişir.

ALİCE HARİKALAR DİYARINDA
ALICE'S ADVENTURES IN WONDERLAND
MEZZO

22:30
Tuhaf bir yolculukta, genç Alice harika karakterlerle karşılaşır: çok gergin bir kalp kraliçesi, kıvrımlı bir tırtıl ve çılgın bir step dansı yapan şapkacı …

ALT TARAFI Bİ' YILBAŞI
beIN SERIES COMEDY HD

21:30
Yeni yıla "Alt Tarafı Bi' Yılbaşı" ile giriş yapıyoruz! Kaan Sekban ve Yekta Kopan'ın sunduğu program Beın Gurme, Beın Iz Ve Beın Connect'in yeni ve yıldız isimlerini ağırlıyor. Müzik, dans, eğlence ve kahkaha dolu renkli bir program sizleri bekliyor.

YENİ YIL SOYGUNU 2
BAD SANTA 2
beIN MOVIES ACTION HD

23:10
Willie ve Marcus bir yılbaşı gecesi daha soygun yapma peşindedirler. Bu kez ekibe Willie'nin annesi Sunny de dahil olur. İlk filmin üzerinden 13 yıl geçtikten sonra başrollerde yine Oscar ödüllü Billy Bob Thornton ve Tony Cox ikilisi yer alırken onlara Oscarlı usta aktris Kathy Bates de eşlik ediyor.

YILBAŞI SÜRPRİZİ
A CHRISTMAS STAR
beIN MOVIES FAMILY HD

23:35
Noel yıldızının altında doğan noelle, sihirli güçleri olduğuna inanır ve bunları, yaşadığı kasabayı tehdit eden kötülüğü durdurmak için kullanmaya karar verir. Oyuncu kadrosunda Pierce Brosnan’ın da bulunduğu filmin başrollerini Erin Galway-Kendrick, Robert James-Collier ve Bronagh Waugh paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda ise Richard Elson görev yapıyor.

BEYAZ NOEL GECELERİ
NO SLEEP 'TİL CHRİSTMAS
SİNEMA TV 2

23:15
Üst düzey bir organizatör olan Lizzie, her gece uyanık yatarken sadık nişanlısı Josh, huzur içinde uyumaktadır. Lizzie, kendisi kadar uykusuz ve hüsrana uğramış sıradan bir barmen olan Billy ile karşılaştığında ikili, sadece yan yana uykuya dalabileceklerini keşfederler.

YILBAŞI SÜRPRİZİ
A CHRISTMAS STAR
SİNEMA TV AİLE 2

21:45
Sevimli bir kasabada yaşayan Noelle adındaki küçük bir kız, çok özel yetenekleri olduğuna inanmaktadır. Bu sebeple yaşadığı kasabadaki barışçıl ve huzur dolu hayatı tehdit etmeye başlayan sahtekâr müteahhit McKerrod’ı durdurabilecek tek kişinin kendi olduğuna karar verir. Arkadaşlarını da yanına alarak zorlu bir mücadeleye girişen Noelle, kötü niyetli müteahhittin karşısında başarılı olabilecek midir?

YILBAŞI EĞLENCESİ
MY BIG NIGHT
SİNEMA TV COMEDY
23:00
Yılbaşı gecesi televizyonda yayınlanacak olan programların çekimleri haftalar önce başlamıştır. Jose, günlerdir bu programların çekimlerinde seyirci olarak sahte alkışları ile yer almaktadır. Onun gibi yüzlerce insan aynı işi yapmaktadır. Jose, bir süre sonra, yine sahte seyircilerden biri olan Paloma’dan hoşlanmaya başladığını anlar…

NOEL BABA'YI KURTARMAK
GET SANTA
SİNEMA TV COMEDY 2

21:15
Tüm ailenin keyifle izleyeceği bir Noel filmi… Noel’e günler kalmıştır ve Londra sokaklarında başıboş geyikler koşmaktadır. Diğer yandan 9 yaşındaki Tom, Noel Baba’yı evinin garajında uyurken bulur. Görünüşe göre Noel Baba, yeni arabası ile test sürüşü yaparken kaza yapmıştır. Ancak polisler Noel Baba’yı tutuklayınca Tom ve babası, Noel’den önce onu hapisten çıkarmanın yollarını aramaya başlar.

YENİ YIL SÜRPRİZİ
A CHRISTMAS STAR
FILMBOX

23:35
Noel yıldızı altında doğmuş olan Noelle, mucizeler yaratabilme yeteneğine sahip olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden de sahtekar müteahhit Mc Kerrod yaşadığı huzurlu kasabaya göz dikip yaşadığı huzurlu ve sakin hayatını tehdit etmeye başladığında, onu durdurabilecek tek kişinin kendisi olduğunu düşünür. Noelle arkadaşlarıyla birlikte McKerrodI engellemek için zorlu bir mücadelenin içine girer.

YILBAŞI POSTASI
CHRISTMAS MAIL
FILMBOX

01:00
Bu yılbaşı romantik komedisinde, postanede Noel Baba'nın postalarına cevap veren gizemli bir kadın, hayal kırıklığına uğramış bir posta taşıyıcısının kalbini yakalar.


Spor severler için

BOSTON CELTICS – PHOENIX SUNS
S SPORT
21:00

VALENCIA – ESPANYOL
SPOR SMART
18:15

ISU ARTİSTİK BUZ PATENİ DÜNYA ŞAMPİYONASI
TRT SPOR YILDIZ
22:20

TÜM ZAMANLARIN EN İYİ 45 YILBAŞI FİLMİ

YILBAŞI EĞLENCESİ: HEYECANLI 23 OYUN