RADARIMIZDAKİ FITNESS VE WELLNESS ÜRÜNLERİ

Hayat kalitenizi artırma zamanı!

Fitness ve wellness konusuna girmeden önce günlük hayatta sıkça kullanılan ve son dönemlerde baktığımız her yerde gördüğümüz bu iki kelimeyi tanımlamak istiyoruz.

  • Fitness: (Formda Olmak) Fiziksel olarak sağlıklı ve fit olmak. 
  • Wellness: (Genel Sağlık) Mental ve fiziksel sağlık için günlük olarak daha sağlıklı alışkanlıkları sürdürmek.

Bu iki tanıma baktığınız zaman birinin fiziksel birinin de ruhsal ve bedensel sağlığı ifade ettiğini görebilirsiniz. Artık spor yapmanın yanı sıra mental ve ruhsal dinginlik ve huzur da bir o kadar önemli. Son yıllarda artan veganlık ve vejetaryenlik beslenme alışkanlıkları aynı zamanda yaşam tarzına da yansıyor. Sağlıklı bir rutin için eti hayatınızdan çıkarmanız şart değil! Farklı beslenme ve yaşam tarzları ile sağlıklı bir bünyeye sahip olabilirsiniz. 

Pandemi sürecinde evde geçirdiğimiz zaman ile hareketlerimiz ve aktivitelerimiz kısıtlandı. Ancak bu evde fitness, yoga ve pilates egzersizlerini ya da meditasyon gibi rutinleri hayatımıza dahil etmeyi önlemedi. Yaşam kalitenizi artırmak için pek çok farklı wellness ve fitness rutini geliştirebilirsiniz. Az önce saydıklarımız bunlardan sadece birkaç tanesi. Mental sağlığın en az fiziksel güç kadar önemli olduğu bu sürede, günlük rutininize birkaç sağlıklı yaşam rutini ekleyebilirsiniz!

Fotogaleride radarımızda olan fitness ve wellness ürünlerini inceleyebilirsiniz…