SOUQ,’DA TEMA: NEŞRİYAT

SOUQ,'DA TEMA: NEŞRİYAT

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Nisan 2015
SOUQ,’DA TEMA: NEŞRİYAT
Uzun zamandır özlediğimiz güneş yukarıda parlarken, eminiz bugünkü planlar konusunda da birçok alternatif çıkmıştır ortaya! Bizim önerimizse hepimizin sevdiği iki başlığı alışveriş ve pazar keyfini tek bir lokasyonda birleştirmeniz!

İstanbul'u farklı bir alışveriş anlayışıyla tanıştıran Souq Karaköy, her hafta sonu olduğu gibi, bu hafta sonu da açıyor kapılarını! Dikkatle seçilmiş ürünleri, keşfedilmesi gereken tasarımcı, zanaatkar ve iş fikirlerini her hafta değişen temalar altında bir araya getiren bu eğlenceli alışveriş konseptinde bu haftaki tema NEŞRİYAT. Dergiler, kitaplar, vintage çizgi romanlar ve kırtasiyelerin yanı sıra Souq'ta yine özenle seçilmiş tasarımcılar da yer alacak. Bugün saat 11.00'dan itibaren ziyaret edebileceğiniz bu eğlenceli tasarım ‘pazar'ında bu hafta neşriyat olarak şu katılımcılar var:


Patika Kitabevi, Düşünen spor dergisi Socrates, Bant Mag'ın üretim ve yayınları, Klok Mag's Objects of Desire, Lügat 365'in güzel kelimeleri, Vintage çizgi romanlar, Rifle Paper&Co, Pazar Okuması, Ekranella'nın yıllıkları, That Magazine, Kağıt Çocuk'un reklam ve afişleri...


Bunun dışındaki katılımcılarsa şöyle: Ece Sükan Vintage, Karaköy Junk, hipicon PopUp, Giray Sepin'in yaz koleksiyonu, Yael Morel'in takıları, Mazura'nın örme papyon ve kravatları, Mono'nun kimono ve saç aksesuarları, Bi Mamma'nın mutlu hayvanlar dükkanı. Gün boyunca Petra Coffee'nin artisanal kahveleri ve Kaan Düzarat'ın Analog Kültür arşivinden seçeceği plakların eşliğindeki müzikle farklı bir pazar yaşayın deriz. Etkinlik saat 20.00'ye kadar sürüyor.


Bir de not: Bu hafta kaçırırsanız üzülmeyin zira Souq Karaköy her hafta sonu kuruluyor!

Adres: Murakıp sok. No: 12 Karaköy


Detaylı bilgi: www.souqkarakoy.com

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.