SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, TASARIM VE LÜKSÜN BULUŞMASI: BMW X RAISA VANESSA

Raisa&Vanessa’nın New York Fashion Week kapsamında gerçekleştirilen dijital defilesinde, yeni BMW i4 ilk kez gösterildi.

BMW X Raisa Vanessa: “Hep yeniliği aramak, zamanın ötesinde olmak.”

Raisa Vanessa ve tamamen elektrikli Yeni BMW i4 ile sürdürülebilirlik, tasarım ve lüksün zamansız hikâyesinin buluşması… Raisa Vanessa Sonbahar Kış 2022 dijital defilesi ve yeni BMW i4'ün lansmanı özel bir etkinlikle gerçekleşti.

BMW’nin tamamen elektrikli ilk Gran Coupé modeli Yeni BMW i4, dünyaca ünlü moda tasarımcıları Raisa Vanessa’nın New York Fashion Week ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen gerçekleşen dijital defilesinde ilk kez gösterildi.

Raisa Vanessa 2022 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Raisa Vanessa, yeni sezon için için sanat ve sonsuz tasarımlarla harmanlanmış bir koleksiyon tanıttı. Güçlü canlı renkler, çiçek baskılar, göz kamaştırıcı payetler ve aksesuarlar; kadının sınırsız, yetkin ve şık olduğu gerçeküstü bir yolculuğa çıkıyor. Tamamen elektrikli yeni BMW i4 ise Raisa Vanessa’nın 2022 Sonbahar Kış koleksiyonuna estetik tasarımı ve cesur karakteri ile eşlik etti.Yeni BMW i4 Türkiye’de ilk kez sergilendi
BMW’nin tamamen elektrikli modellerinin çatı markası BMW i iş birliği ile gerçekleştirilen özel etkinlikte Yeni BMW iX ve Yeni BMW iX3 sergilenirken, Yeni BMW i4 ise Türkiye’de ilk kez ortaya çıktı. Borusan Otomotiv’in temsilcisi olduğu tamamen elektrikli Yeni BMW i4’in ilk çeyrek sonunda Türkiye’de yollarla buluşması hedefleniyor.

BMW'nin tamamen elektrikli ilk Gran Coupé modeli Yeni BMW i4 ve ilk tamamen elektrikli M modeli Yeni BMW i4 M50 yollarla buluşmak için gün sayıyor. BMW'nin efsanevi sportif karakterini ve Gran Coupé'nin zarif tasarımını, ferahlık ve pratiklikle birleştiren Yeni BMW i4, WLTP normlarına göre 500 km'yi aşan bir menzil sunuyor. Baştan itibaren tamamen elektrikli bir sürüş sistemi için tasarlanmış esnek araç mimarisine sahip Yeni BMW i4, 2022'nin ilk çeyreğinde Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda yerini alacak.


Sürdürülebilirlik, Tasarım ve Lüksün Zamansız Hikâyesi
Modacı ikizler Raisa&Vanessa ile birlikte gerçekleştirilen iş birliğinin bir parçası olarak, Yeni BMW i4 ile birlikte sürdürülebilirlik, tasarım ve lüksün zamansız hikâyesinin buluşturulmasının konu edinildiği bir film de yayına alındı. Doğadan, stilden ve lüksten ödün vermeyen tasarımlarla sürdürülebilirliği modaya yansıtma çabasında olduklarını ifade eden Raisa&Vanessa kardeşler, son koleksiyonlarına eşlik eden Yeni BMW i4’ün de tüm bu özellikleri tek bir potada erittiğini belirtti. Tasarıma başlarken doğa ile ilişki kurmanın ve doğanın zamanıyla senkron olmanın ilk adım olduğunu belirten tasarımcılar, Yeni BMW i4’ün modern, zarif ve sportif tasarımını doğa dostu elektrikli teknolojisiyle birleştirmesinden de etkilendiklerini belirtti.