SWEATSHIRT SAVAŞLARI

Konu giyim olunca kızların ne kadar ileri gidebileceğini bilmiyorlar, galiba?

Erkek arkadaşının kapüşonlu sweatshirtlerini alıp alıp, geri vermeyen; onların ekstra large formu ve mis gibi erkek parfümü kokusundan vazgeçemeyenler burada mı?

Siz ve sizin gibi dünya genelindeki milyonlarca kızın dolaplarını bomboş bırakmasına daha fazla dayanamayan erkekler, bir kampanya başlattı! Kız arkadaşları, aldıkları tüm parçaları geri getirene kadar erkekler de, onların giysilerini rehin tutma kararı aldı! Yani siz o giysilerin rahatlığına alışmış, ‘Ne kadar tatlı bir sevgilim var..’ diye düşünürken onlar, meğer onlar intikam planlıyormuş!

Bu yıl artık canlarına tak ettiğini söyleyen erkekler kampanyaya katıldıklarını, sevgililerinin giysilerini giyerek duyuruyor. Giyim kuşam konusuyla uğraşmak istemeyen erkeklerin bu isyanını anlayabiliyoruz ama, giysileri rehin tutmak?

Kendimizi hemcinslerimizin yerine koyunca, buna tahammülümüz yok! Kızlar da şu sıralar duruma gülüyorlar ama, biraz da şaşkınlar tabii. Dünya genelinde çiftleri sarmalayan bu kampanyayla ilgili olup bitenlere Instagram ve Twitter’dan #TakeHerHoodie hashtag’inden bir göz atın deriz.

Kahkahası garanti!

Biz mi?

Tabii ki kızların yanındayız!

Etİketler