TAKVİMLERİNİZE LOUIS VUITTON'UN ETKİNLİKLERİNİ KAYDEDİN!

Fondation Louis Vuitton, 2014 açılışından bu yana sunduğu belirli sergiler, konserler, master dersler ve etkinlikler gibi içeriklerini, yeniden yaşamanız ve keşfetmeniz için erişime açtı.

Fransız hükümetinin direktifi doğrultusunda Fondation Louis Vuitton kapatıldı ve tüm etkinlikleri ve faaliyetleri bir sonraki duyuruya kadar iptal edildi.

Bu karar doğrultusunda da Fondation, 2014 açılışından bu yana sunduğu belirli sergiler, konserler, master dersler ve etkinlikler gibi içerikleri, yeniden yaşamanız ve keşfetmeniz için erişime açtı.

Fondation her hafta 3 dijital etkinlik sunuyor; Çarşamba saat 18:00'da küratörler tarafından yorumlanan bir sergi, Cuma günü saat 20:30'da oditoryumda bir konser ve  Pazar günü saat 17:30'da Gautier Capuçon tarafından yönetilen Classe d'excellence de Violoncelle mezunları tarafından verilecek bir konser.

Bu videolar Fondation'ın YouTube kanalı ve Facebook sayfasında çevrimiçi olarak yayınlanacak. 

23 Mart haftası için #FLVfromhome programı:

-25 Mart Çarşamba 20:00 

"In Tune with the World", 11 Nisan 2018-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında sunulmuş sergi (2018, 18 dk ., İngilizce altyazılı Fransızca versiyonu)

Koleksiyondaki sembolik eserlerin Frank Gehry tarafından tasarlanan binanın 2014 açılışı sırasında düzenlenen ilk sergisinden bu yana, Fondation Louis Vuitton düzenli olarak farklı koleksiyon sergileri sergiledi.

Baş küratör: Suzanne Page

Küratörler: Angeline Scherf, Ludovic Delalande ve Claire Staebler

"In Tune with the World" sergi filmi Çarşamba günü saat 18:00'da 


-27 Mart Cuma 20:30

Lang Lang konseri (28 Ekim 2014 tarihinde kaydedildi, 62 dk.)

2001 yılında Carnegie Hall'da göz kamaştırıcı bir ilk ile kariyerine başladıktan sonra, müzik dahisi şimdi klasik repertuar sınırlarının ötesine uzanan bir aura ile, dünyanın en büyük yetenekleri arasında yerini kazanmıştır. Lang Lang 21. yüzyılın piyano fenomeni haline geldi. Dünya çapındaki konserleri, özellikle de en sevdiği bestecilerden biri olan Liszt'in versiyonları ile büyük beğeni topladı.

Program: Mozart, Chopin, Liszt, Çaykovski

Cuma 20:30 Lang Lang konseri 


-29 Mart Pazar 17:30

"Violoncelles, vibrez !"- Classe d'excellence de Violoncelle belgeseli (2014, 54 dk. Fransız versiyonu)1

Belgesel, Classe d'excellence de Violoncelle'in 6 mezunu ile Gautier Capugon'un çalışmalarına bakıyor. 1. sezonun 6 öğrencisi, Gautier Capugon tarafından seçildi ve daha sonra Aralık 2014'ten Haziran 2015'e kadar ona çalışmalarında eşlik ettiler. Frank Gehry'nin binasının kalbinde geçen bir müzikal!

Pazar günü saat 17:30 " Violoncelles, vibrez !" belgeseli


Fondation Louis Vuitton'un en son güncellemelerini, markanın sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.