TARZINDAN İLHAM ALDIĞIMIZ BABALARIMIZA HEDİYELER MARKS & SPENCER’DA

Marks & Spencer Erkek Giyim Koleksiyonu, babalarınız için zengin hediye seçeneklerini bir arada sunuyor.

Babalar Günü özelinde ev ya da ofisteki yoğun iş tempolarında ve günlük stilllerinde rahatlık ve modern görünüm arayanlar için Marks & Spencer Erkek Giyim Koleksiyonu zengin hediye seçeneklerini bir arada sunuyor.

Sezonun trend parçası chino şortlar, pamuk dokulu gün boyu ferahlık hissi sunan rengarenk tişörtler, güneş ışınlarına karşı renk koruyucu ve hızlı kuruma özelliklerine sahip desenli mayolar, zamansız şıklığın ve gardıropların vazgeçilmezi pamuk dokulu polo yaka tişörtler ile tarzından ilham aldığımız babalarınıza konfor dolu bir stil ve fonksiyonel ürünlerle mutluluk hediye edebilirsiniz.

Sezonun modern görünümlerini tamamlayacak şapkalar, kemerler ve kişisel bakımına özen gösteren babalar için doğal içerikli canlandırıcı etkiye sahip parfümler, deodorantlar ve kremler de dikkat çeken hediye alternatifleri arasında yer alıyor.


Marks & Spencer Yaz 2022 Erkek Giyim, Aksesuar ve Kişisel Bakım kategorilerinde çok sevdiğimiz babalarımızı mutlu edecek en özel hediyeleri keşfetmek için Mağazalarımıza ve markandspencer.com.tr’ye davetlisiniz!